PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661405}
7,4 8 049
ocen
7,4 10 1 8049
Battlefield 4
powrót do forum gry Battlefield 4

singiel

ocenił(a) grę na 9

Cały czas widzę komentarze gówniany singiel nie polecam, itp.
Przecież ta gra jest stworzona z myślą o multiplayer, singiel to tylko dodatek do gry żeby się na początku nauczyć strzelać
Moja ocena to 9/10, polecam na ps3

ziomal123

To marudzą głównie dzieciaki co pościągały piraty i nie mają możliwości nawet zagrać w multi, który jest najważniejszy w grze.

ocenił(a) grę na 7
mmaakkss

multi najważniejsze w grze ? po 1 multi jest traktowany w grach jako dodatek po 2 to właśnie dzieciaki grają głównie w multiplayer to że gościu jesteś dzieckiem albo na utrzymaniu rodziców i masz czas to nie znaczy że każda osoba dorosła ma czas na więcej niż 1 mecz który zazwyczaj nie jest satysfakcjonujący
multiplayer w bf jest najlepszym multiplayerem na świecie jednakże jak już wspomniałem bardziej interesuje mnie singiel który nie polega tylko na tym że gościu jeździ czołgiem i zabija piechotę (jak to zdarza się na multi) ale ma ciekawą fabułę nie ma zbyt prostych misji itd natomiast bf jest gówniany pod tym względem przez co gra jest słaba bo dorośli nie mają czas na granie w multi "dzieciaku"

Kamilhugo517

Singleplayer tu to D-O-D-A-T-E-K, najlepiej o tym świadczy to że z niego w Star Wars: Battlefront rezygnują. Tak trudno to zrozumieć? ''dorosli nie mają czasu na granie w multi''. Największa bzdura jaką czytałem od 5 minut bo niestety czytam też czaem wypowiedzi polityków. Nie patrz po swoim przykładnie, to że nie potrafisz dobrze gospodarować czasem to nie znaczy że inni też nie potrafią. No chyba że robisz na czarno po 12 godzin razem z weekendami

ocenił(a) grę na 7
mmaakkss

nie rozwijam firmę przez co często muszę zapierdalać po godzinach zresztą patrząc po moich znajomych którzy w większość mają niby dobre prace (jeżeli chodzi o płace) muszą zapierdalać też po jakieś 11-12 h

Kamilhugo517

Śmiechłem i padłem na podłogę czytając co piszesz.

ocenił(a) grę na 10
Kamilhugo517

Ja zapierdzielam na etacie ponad normę , ale muszę powiedzieć że mam więcej czasu by pierdzielnąć rundkę multi niż ganiać na singlu :-( Ale wogóle to trzeba być nieźle porąbanym by swój wolny czas przepierdzielać w wirtualu chyba że pogoda do baniii

użytkownik usunięty
Kamilhugo517

Najlepszym multiplayerem na świecie jest The Last of Us, a nie żaden Battlefield, lol.

ocenił(a) grę na 10

Really ?

ziomal123

Battlecrap 3.1 to syf i żenada. Zarówno w singlu, jak w multi.

ocenił(a) grę na 10
Ziomaletto

A co to ?

bratmat

Nieaktualna opinia sprzed 3 lat.

ziomal123

Single player ma bardzo krótką ale dynamiczną kampanie, można zdobyć kilka broni do gry multiplayer.
Gra jeżeli chodzi już o multiplayer jest naprawdę dobra, mnóstwo do tej pory Polaków gra i muszę stwierdzić że często widzę coraz to nowszych graczy.
Gra jest dobra tak czy inaczej.

ocenił(a) grę na 10
mumimek

Odkrywca :-P

ocenił(a) grę na 7
ziomal123

Szczerze mówiąc, ten dodatek powinni sobie podarować. Battlefield 3 bardzo mi się podobał (chociaż kampanii nie pamiętam nawet), za młodu spędziłem niezliczone godziny w BF2 i poprzednikach. BF4 kupiłem przedpremierowo i szybko kupiłem premkę, na multi spędziłem masę godzin i uważam to za najlepszą strzelankę na multi.
Nie zmienia to faktu, że zacząłem kampanię, która się kilka razy wysypała w trakcie gry (to checkpoint pod ziemią, to nie dało się czegoś zrobić i musiałem kilka razy restartować misję). W połowie sobie odpuściłem i wróciłem do niej dopiero teraz, czyli po kilku latach. Ku mojemu zdziwieniu kampania nadal jest zabugowana jak psia mać. Do tego trzeba ją ukończyć do odblokowania kilku broni na multi. Ostatnią misję trzeba przejść 3 razy wybierając inne zakończenie, przy czym 99% misji jest identyczne i różni się tylko samym kilkusekundowym tekstem na końcu. Do tego dwa razy w trakcie misji łódź nie chciała mi ruszyć z miejsca (też znany problem) i musiałem ostatecznie przechodzić tą misję 5 razy. Gdyby jeszcze była jakaś ciekawa, ale fabuła jest miałka, dialogi stworzone na siłę, a jedyne emocje jakie występują przy zakończeniu ostatniej misji to "nareszcie koniec".
Gdyby nie powiązali ją nijak z multi i byłaby swego rodzaju samouczkiem, to bym to przebolał. Inaczej chcąc zdobyć wszystkie bronie musiałem to zmęczyć, więc znacznie zaniżyło to wartość gry w moich oczach. Niech sobie będzie singiel jako dodatek, ale nie obowiązkowa pozycja kiedy chcemy zdobyć wszystkie osiągnięcia na multi.

ocenił(a) grę na 6
ziomal123

Sory ale ja kupuję wszystkie gry tylko dla singla. Call of duty też jest grą multi a jakoś tryb singlowy nie schodzi w nim poniżej pewnego poziomu. Faktem jest że Dice nie potrafi robić fajnej kampani. Kamania w BF4 jest krótka i do bólu przegadana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones