PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613107}
6,2 475
ocen
6,2 10 1 475
Battlefield Play4Free
powrót do forum gry Battlefield Play4Free

+ grafika nawet dobra
+Dużo broni
+4 klasy
+Dużo za je bistych map ;)
+W jednej bitwie może uczestniczyć aż 32 graczy.
+Dużo pojazdów
+drzewko umiejętności

co tu więcej mówić gra jest ZA JE BISTA!!!!!!!!
Jak wyście mieli jeszcze jakieś + albo - to napiszcie ;).

GreenArrow2

Popieram w całości przedmówcę
+dzienne losowanie
+2 tryby rozgrywki (szturm i gorączka)
+grywalność
+jakiś stopień realizmu (pomijając wskrzeszenia medyka)
+inteligentni, a przez to wymagający gracze
+promuje współpracę
+unikalne umiejętności dla poszczególnych postaci
+rozbudowany system statystyk

-losowanie tylko dla 1 postaci (wiem, chciałbym od razu gwiazdkę z nieba)
-brak możliwości formowania squadów
-powinny być tutotriale offline,
-powinno dać się grać offline dla treningu (także z botami)
-kultura grania (np. kierowcy nie czekają na innych); można by wprowadzić punkty za podwiezienie to by się zmieniło

ocenił(a) grę na 9
Nerevar_

No trochę słabo że tylko 1 postać może losować ale mi to jakoś mocno nie przeszkadza.
Po co tutotrial ta gra jest taka prosta :D.
Boty ja wole prawdziwych graczy.
To zależy ja tam bardzo często czekam tym bardziej na gorączce i niektórzy też czekają jak widzą że biegniesz. Jak przyznawanie tych punktów działało? Może dostajesz 10punktów za każdego pasażera z którym przejedziesz jakiś tam kawałek :D ale ktoś wy mógł się umówić i wy tak sobie jezdził i nabijał punkty :D.

ocenił(a) grę na 9
Nerevar_

A co do inteligencji to sam nie wiem, zazwyczaj to ja i kilu wrogów/sojuszników jakoś normalnie gramy. A większość ludzi na servie to grać nie umieją bo ciągle ich rozwalam. Choć co jakiś czas są takie gry gdzie staram się jak mogę i tak przegrywamy :(.

GreenArrow2

tutotrial np. po to by nie blokować maszyn podczas nauki pilotażu
Masz rację z tymi punktami, pomysł do powtórnego rozważenia, może punkty za podwózkę tych samych graczy byłyby naliczane raz na jakiś czas, a jak zginie to można kilka razy w tym samym czasie.
Z inteligencją to rzeczywiście różnie, widziałem ludzi, którzy mieli różne fajne pomysły, np. wylądowali śmigłowcem transportowym na dachu i strzelali z działka jak do kaczek, ale wiadomo, że zdarzają się bezmyślni.

ocenił(a) grę na 9
Nerevar_

"powinno dać się grać offline dla treningu (także z botami)"
Chyba się muszę co do tego zgodzić. Zagrałem przed chwilą od bardzo dawna i ciągle ginę bo sterowanie myszką jakieś takie dziwne :D. Muszę się znowu przyzwyczaić ale trochę dedów sobie przez to zrobię :(.

ocenił(a) grę na 7
GreenArrow2

Stwórz sobie jakieś drugie konto i na nim ćwicz :) Zawsze można się zrelaksować nie obawiając się o statystyki.

ocenił(a) grę na 9
SzalonyGoblin

Zrobiłem tak i nawet fajnie się gra tak od początku :D.

ocenił(a) grę na 9
GreenArrow2

Przy okazji tego znalazłem minusa- za dużo graczy z pro bronią ale i tak da się zabić.

ocenił(a) grę na 9
GreenArrow2

Gra pozytywna. Gram z przyjacielem, którego znam już ponad 20 lat. Rozmawiamy przez TeamSpeak 3. Szkoda, że gra lekko niedoceniona. Choć na serwerach pełno graczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones