PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613107}
6,2 475
ocen
6,2 10 1 475
Battlefield Play4Free
powrót do forum gry Battlefield Play4Free

Gra bardzo i nudna i słaba , oprawa graficzna cóż nie mogę się przyczepić ... ale samo to jak się gra strasznie i nudzi i brzydzi , już BF2 stary ale bardzo dobry do dziś.

ocenił(a) grę na 10
Damiano_filmaniak

głupoty gadasz, super giera :)

ocenił(a) grę na 6
Damiano_filmaniak

Ale to jest DARMOWA gra. Dla mnie gra jest świetna, jeden z nielicznych darmowych FPSów, gdzie zawsze znajdzie się ktoś do rozgrywki, a i możliwości są olbrzymie. Choć, mimo to, że gra jest darmowa, mogą denerwować liczne mikropłatności, no, ale jakoś serwer musi się utrzymać. Jeśli chodzi o oprawę graficzną, dla mnie, jak na swoje wymagania jest super.

Cililing

i tak mniej zapłacisz za dobrą zabawę niż jakbyś kupił normalnego bfa oryginała za np. 70zł. Tutaj wydasz max 30zł i masz najlepsze bronie, i wyposażenie, i dobrze się przy tym bawisz :) Więc nie ma co narzekać.

ocenił(a) grę na 9
Cililing

Niby co ci mikropłatności przeszkadzają jak nie chcesz to nie musisz kupować.

ocenił(a) grę na 6
GreenArrow2

Wiesz, jak gralem dosc mnie to denerwowalo, ze ja majac 20-25 lv zostaje zabity przez 1lv z najlepsza bronia wraz z zestawem ulepszen... ;)
Mimo wszystko mogliby wprowadzic pewne ograniczenie, jak minimalny level aby, zakupic najlepsza bron.

ocenił(a) grę na 9
Cililing

Na nie których serverach nie można mieć broni jeśli nie jest na twój lv wiec graj na takich ;D. A w ogóle broń to nie wszystko jak umiesz dobrze grać to wy nie było takich sytuacji ;).

ocenił(a) grę na 6
GreenArrow2

Pewnie, powodem tego ze 10lv jest lepiej rozwiniety ode mnie, posiada komplet ulepszen swojej postaci i swojej broni, przez co po prostu jest mu latwiej grac jest to, ze nie umiem grac. Jakiez to oczywiste... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones