PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617615}
7,2 66
ocen
7,2 10 1 66
Battlestations: Pacific
powrót do forum gry Battlestations: Pacific

znalazłem jeden mankament który mi się nie podoba:
-jak w B:Midway po zrzuceniu bomby/torpedy musiałeś wracać na lotnisko po nowy "ładunek",to tutaj wystarczy tylko poczekać ;/.Głupie to trochę ........
Dźwięki wystrzału z dział okrętowych w Midway były irytująco-głupie,tutaj to czysta poezja,aż czuć moc 16 calowych dział USS Iowa ;)

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

... i IJN Yamato.

Mnie natomiast leciutko irytuje fakt że w grze po stronie japońskiej jest tylko trzy lotniskowce Akagi, Kaga i Shoho. Czy nie można było w ostatnich misjach dodać np. Zuikaku, Shokaku czy Shinano ?
Gdze po stronie japońskiej pancerniki klasy Nagato z działami 406 mm ? Natomiast po amerykańskiej stronie tylko trzy pancerniki South Dakota, Washington i Iowa a gdzie reszta np. klasa Idaho ?
Co do misji to brakuje po jednej i po drugiej stronie nocnej bitwy w cieśninie Surigao.

A tak poza tym genialna gra !!! cudowna grafika, świetny klimat, dość ciężka i ten bajeczny dźwięk :)

ocenił(a) grę na 8
klaczek20

Da się w ustawieniach wyłączyć "odnawialność" ładunku, i wtedy trzeba wracać, Ale dźwięk, przepiękny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones