PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656508}

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Two Souls
8,0 9 964
oceny
8,0 10 1 9964
Beyond: Dwie dusze
powrót do forum gry Beyond: Dwie dusze

http://sklep.gametrade.pl/products/beyond-dwie-dusze-ps4

ocenił(a) grę na 7
Giveraa34

Nie ma się z czego cieszyć. Heavy rain do pięt nie dorasta, a poza tym to kolejny remaster, który zapycha rynek i zajmuje miejsce które powinno być zarezerwowane dla nowych gier...

ocenił(a) grę na 9
lasyk

ale i tak gra wyśmienita, i to dobrze że zostanie zremestarowana

ocenił(a) grę na 8
Giveraa34

nie bedzie beyond na ps4 tylko fahrenheit. Moze kiedy indziej

SensationTMF

ale czemu wszyscy chcą tak Beyond na ps4 ? tylko dla zmiany grafiki ? to w starą wersję na ps3 nie można pograć na ps4 ? :O

ocenił(a) grę na 7
SensationTMF

Będzie, będzie. Wyjdzie w 2016r.

Giveraa34

Wcześniej na tej stronie był marzec teraz październik. O dziwo tylko na tej stronie do zamówienia widziałem wersję PS4, dziwna sprawa. Mam jednak nadzieję, że w końcu będzie wersja na PS4, niestety PS3 nie mam, a bardzo chciałbym w to pograć.

Giveraa34

No a teraz przenieśli na grudzień 2016. Wyjdzie to kiedyś?

ocenił(a) grę na 8
D4rk_Roxas

Pod koniec tego roku wychodzi razem z Heavy Rain w pakiecie, oficjalne info od Quantic Dream z E3 :)

Dobos

Nareszcieeeee! :D

ocenił(a) grę na 9
D4rk_Roxas

Zakupiłem w promocji za 70 zł dwie dusze i heavy rain. Jeżeli ktoś lubi taki gatunek to wychodzi po 35 zł za sztukę więc radzę się spieszyć i to na PS4.

Giveraa34

Takie pytanko jedno, czy jest możliwość zakupienia gry na PS4 z angielskim dubbingiem odraz przełączenia na polskie napisy? Nie jestem do końca przekonany do polskiego dubbingu.

ocenił(a) grę na 9
Thum

Możesz zmienić język konsoli na angielski i będziesz mieć angielski dubbing.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones