PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611287}
2,5 2
oceny
2,5 10 1 2
Beyond Good & Evil 2
powrót do forum gry Beyond Good & Evil 2

coś jest nie tak. BG&E 2 nie ma nawet oficjalnej daty premiery, a 'jedynki' jak nie było w bazie, tak
nie ma, a jest to jedna z najlepszych gier tej dekady.

Pasieka17

Dokładnie.

Pasieka17

no właśnie gdzie jest BG&E.. już czekam i czekam żeby wystawić ocene a tu nic ..

DLoN92

dodałem tą grę, miałem nawet kilka punktów, ale po paru dniach ją usunęli nie wiadomo dlaczego

radek0000005

Również dodałem grę jakiś tydzień temu, a potwierdzenia kontrybucji ani widu ani słychu...
Pierwsza część wg. mnie jest genialna, z niecierpliwością czekam na kontynuację.

Pasieka17

POPIERAM:) ,jak na razie nie znalazłem gry która mogłaby dorównywać temu ideałowi (rzecz jasna kila mankamentów można by było poprawić ale to nic ^^ )

klaczek20

A ja planuję przejść grę trzeci raz i jest pewna rzecz, która mnie irytuje. Mianowicie to fakt, że gra ma wymuszone letterboxy (czyli czarne paski u góry i na dole) których w żaden sposób nie da się usunąć. Problem jest widoczny przede wszystkim na monitorach panoramicznych, w których zastosowanie pełnej rozdzielczości daje nieprzyjemny efekt w postaci strasznie rozciągniętego obrazu :/
Może twórcy pomyśleliby w końcu o jakimś patchu...?

Macieyko

to jest niszowa i raczej zapomniana gra, więc nie wydaje mi się, choć teraz wydali taką reedycje na ps3 w HD, wydaje mi się że celem jest sprawdzić czy ludzie faktycznie chcą BG&E 2

DLoN92

Dokładnie, dodam jeszcze, że owa reedycja wychodzi również na X360. Ale ja tam jednak wierzę, że ta seria w końcu odniesie sukces :)

Macieyko

te paski da sie usunac, nie naprawia to jednak proporcji ekranu (po prostu widac wiecej z dolu i gory)
w rejestrze starczy dodac:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Ubisoft\Beyond Good & Evil\SettingsApplication.INI\Basic video]
"NoBands"=dword:00000001

ja gralem z tym wlaczonym i przy rozdzielczosci 1440x1080 (4:3 ale bez sztucznego letterboxa, paski tylko po bokach)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones