PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697103}

BioShock Infinite: Pogrzeb na morzu

BioShock Infinite: Burial at Sea
8,2 1 464
oceny
8,2 10 1 1464
BioShock Infinite: Pogrzeb na morzu
powrót do forum gry BioShock Infinite: Pogrzeb na morzu

Witam, a wytłumaczyłby mi ktoś o co chodziło w tym akurat zakończeniu ? ponieważ grałem tylko w bioshock infinite wraz z dodatkami i tak jak wsyztsko rozumiałem to tutaj mam nielada problem bo jest odniesienie do poprzedniczek tej gry ;]

ocenił(a) grę na 8
przemo89p1

Najogólniej mówiąc - historia zatacza koło. Elizabeth decyduje się przed śmiercią podać hasło Atlasowi, bo wie, że ten <SPOILER> zginie z ręki Jacka Ryana, syna Andrew Ryana i bohatera pierwszego Bioshocka </SPOILER> (widzimy wizję zdarzeń w samolocie, a to przecież wstęp do pierwszego Bioshocka).

taniec_chochola

Zaraz, zaraz, czyli bohater jedynki był jego synem?
Musiałem coś przegapić. Czy możesz mi powiedzieć kiedy się tego dowiadujemy?

ocenił(a) grę na 8
Telafonciek

Sygnały mamy już od połowy historii, a ostateczne potwierdzenie znajdujemy w komnacie tuż przed <SPOILER> zabójstwem Andrew Ryana </SPOILER>. O ile dobrze pamiętam zwiedzamy też pokój matki Jacka (mały, intensywne czerwone/różowe światło, duże łóżko z trupem kobiety).

taniec_chochola

Będę musiał powtórzyć sobie ten fragment. Pamiętam ten pokój.
Dzięki za odp.

Telafonciek

Nie rozumiem jak mogłeś skończyć pierwszą część i nie wiedzieć kim jest główny bohater.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones