PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608736}

Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition

Castlevania: Lords of Shadow
8,0 1 329
ocen
8,0 10 1 1329
Castlevania: Lords of Shadow
powrót do forum gry Castlevania: Lords of Shadow

Dotrwał ktoś do końca napisów po ukończeniu gry,jest tam filmik który odpala się po napisach,ciekawy swoją drogą.

ocenił(a) grę na 9
dochulla

Faktycznie ciekawy, ale chyba trzeba pograć w dodatki, żeby całkowicie wyłapać o co tak naprawde chodzi. DLC jest chyba dwa, grałeś moze w któryś?

ocenił(a) grę na 9
varon

Niestety nie bo nie posiadałem oryginału gry:)teraz już gram tylko na oryginałach,używkach-kiedyś różnie z tym bywało.

ocenił(a) grę na 10
varon

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po filmiku odblokowały mi się 2 albo 3 dodatkowe etapy "zielone" wzywa was Laura mała wampirzyca i mówi, że śmierć lordów cienia osłabiło pieczęcie i uwolniło o wiele większe zło nienazwane/bezimienne gracie nią i Gabrielem otwieracie ukryte poziomy w zamku jej matki a w ostatecznym rozrachunku portal. Może przez niego przejść tylko istota cienia Laura daje Gabrielowi napić się swojej krwi po czym prosi was o to byście ją wyssali do końca i pozwolili jej odejść. Dlatego w dwójce Gabriel jest wampirem. Przechodzicie przez portal i walczycie tam z dość ciekawym przeciwnikiem:)
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) grę na 10
dochulla

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po filmiku odblokowały mi się 2 albo 3 dodatkowe etapy "zielone" wzywa was Laura mała wampirzyca i mówi, że śmierć lordów cienia osłabiło pieczęcie i uwolniło o wiele większe zło nienazwane/bezimienne gracie nią i Gabrielem otwieracie ukryte poziomy w zamku jej matki a w ostatecznym rozrachunku portal. Może przez niego przejść tylko istota cienia Laura daje Gabrielowi napić się swojej krwi po czym prosi was o to byście ją wyssali do końca i pozwolili jej odejść. Dlatego w dwójce Gabriel jest wampirem. Przechodzicie przez portal i walczycie tam z dość ciekawym przeciwnikiem:)
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones