PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611178}
8,1 760
ocen
8,1 10 1 760
Command & Conquer
powrót do forum gry Command & Conquer

Gra prawdziwie kultowa

ocenił(a) grę na 10

Można w nią grać i grać... Ma po prostu w sobie ,,to coś'' i mimo upływu lat, wciąż znajdą się ludzie którzy będą w nią grać. A no i jeszcze te kultowe odzywki jednostek: ,,Yessir'' albo ,,Vechlice reporting'' no i nawet u commando ,,That was left handed''

ocenił(a) grę na 10
RedField

Moja pierwsza oryginalna gra :) Cóż by napisać, od tego wszystko się zaczęło, a to już prawie 17 lat, jakby zrobili remake to biorę w ciemno.

ocenił(a) grę na 10
mendey

u mnie to druga oryginalna gra, chyba zaraz po Little Big Adventure :) gra wymiata do dzisaij , masz racje jakby zrobili rmk z zachowaniem ducha oryginalu to biore w ciemno .

ocenił(a) grę na 9
mendey

Pamiętam jak dziś, demowka na PS1, 3 misja GDI. Nostalgia pełna gębą, a jak słyszę Act On Instinct połączony z rykiem zabijanych piechociarzy to mi się płakać chce : ( Stare czasy.

ocenił(a) grę na 9
RedField

Zgadza się, klasyka - gra która stworzyła podstawy dla współczesnych RTS-ów. Plus genialna ścieżka dzwiękowa. Również pamiętam praktycznie każdy szczegół:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones