PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611083}

Commandos: Za linią wroga

Commandos: Behind Enemy Lines
8,3 2 905
ocen
8,3 10 1 2905
Commandos: Za linią wroga
powrót do forum gry Commandos: Za linią wroga

Ktoś wpadł na świetny pomysł i postanowił zrobić dodatkowe misje do commandosa, w sieci można znaleźć 9 dodatkowych misji pod nazwą Comandos Strike In Narrow Path 2.3.

Z tego co się orientuje ma być 20 nowych misji które pewnie wyjdą jako niezależny dodatek. Na razie jest 9 ukończonych misji które są dostępne w wersji beta. Wystarczy pobrać grę i zainstalować dostępne misje.

Aktualnie kończę 4 misje i jestem zachwycony. Poziom trudności jak w 15 misji Commandosa I. Jak dotąd misje bardzo dopracowane pod względem rozstawienia patroli. Poziom trudności jak zwykle HARDCOUR.

ocenił(a) grę na 10
tothk2a11

Z tego co znalazłem w sieci są też dodatki do commandosa II

tothk2a11

Właśnie gram w ten dodatek i również jestem w 4 misji. Bardzo trudna gra, zdecydowanie trudniejsza od Commandos BEL oraz BtCoD. Moim zdaniem poziom trudności jest przesadzony, żołnierzy sporo, wyposażenie komandosów trochę ubogie: snajper zaczyna z 1 nabojem do karabinu snajperskiego + po 1 naboju w każdej skrzynce, teraz znowu mam zagadkę co dalej zrobić w tej czwartej misji. BEL oraz BtCoD ukończyłem niedawno i nie były dla mnie zbyt trudne, gdy trzeba było działać cicho to działałem cicho, ale często też używałem broni palnej, a ten dodatek jak pisałem wcześniej jest trudniejszy, znacznie trudniejszy: jeden Niemiec kryty przez kilku innych, trzeba się nieźle nagłowić, przydałby się szpieg w tej 4 misji :D Jeśli ktoś ukończył jakąś część Commandos i szuka wyzwania to właśnie znalazł, pozostali mogą zgrzytać zębami :D
Commandos Strike in Narrow Path został porzucony, zostało zrealizowanych 9 misji z 20 zaplanowanych, więcej nie będzie - szkoda, ale te 9 misji i tak niemało czasu zajmą. Do Beyond the Call of Duty również jest jakiś dodatek, ale w niego nie grałem, oby tylko poziom nie był tak wyśrubowany jak w Strike in Narrow Path.
Link do Strike in Narrow Path: https://sites.google.com/site/strikeinnarrowpath/
Link do mission packa Beyond the Call of Duty: http://www.moddb.com/games/commandos-beyond-the-call-of-duty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones