PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654250}
7,6 1 096
ocen
7,6 10 1 1096
Company of Heroes 2
powrót do forum gry Company of Heroes 2

No nareszcie

ocenił(a) grę na 7

7 lat oczekiwań, to jedyny RTS wart uwagi :) nie Starcraft nie C&C. To jest to co lubię.

forest122

Będąc obiektywnym COH nie przebije starcrafta ale ma specyficzną, orginalną mechanikę, no i ten świetny klimat II WW. Coś pięknego :)

ocenił(a) grę na 7
AVVOL

Martwi mnie jedno, że następna część będzie w 2021 r.

forest122

Co masz na myśli ?

ocenił(a) grę na 7
AVVOL

skoro wydają grę co siedem lat to tak wypada :)

forest122

Jeszcze nie miałeś okazji grać w CoH2 a już oczekujesz kolejnej części :x ? Dodatkowo co jak co ale ja wolę taką politykę niż jeżeli mieć co 1-2 lata nowy produkt jak to robi Activision z CoDem i mieć wybrakowany produkt nie warty 20 złotych.

ocenił(a) grę na 7
AVVOL

Masz racje w CoH gram do dzisiaj. o Call of Duty zapominam po miesiącu od premiery. Niestety wiele produkcji dopada taśmowość - CoD, Moh, NFS, to fatalne mało innowacyjne serie ale mamy przecież inne dobre gry.

forest122

Zgadzam się ale na takie inne dobre gry niestety właśnie trzeba czekać latami :(

ocenił(a) grę na 7
forest122

tylko że to nie dokońca RTS, raczej strategia taktyczna..
Dla mnie najlepsze są gry z serii Total War więc bardziej czekam na Rome 2 Total War

Alex_L

Właśnie do końca RTS (Real Time Strategy) a takim właśnie jest COH tak samo jak Starcraft, Warcraft, Age of Empires i wiele innych. Z koleji Total War'y to są gry stricte strategiczne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones