PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744228}
8,7 3 287
ocen
8,7 10 1 3287
Dark Souls III
powrót do forum gry Dark Souls III

Czytanie wiki

ocenił(a) grę na 10

Mam nadzieję, że będzie to pierwsza część, którą będzie można przejść bez spędzania 30% czasu gry na czytaniu jej wiki, coby niczego nie przeoczyć i mieć najlepsze itemy...

użytkownik usunięty
ad_r

Na tym polega urok tej serii. Że nie prowadzi cię za rączkę.

ocenił(a) grę na 10

Urok-nie-urok, ale te rzeczy mogły być w grze, zamiast na wiki, taka prawda (: np jak (na jakim skalowaniu) się skończy ścieżka ulepszania broni i na jakich statach

ocenił(a) grę na 10
ad_r

na jakim* skalowaniu

ocenił(a) grę na 7
ad_r

Przecież nikt nie każe ci czytać wiki, sam to odkryj :)

Poradnik dołączany do takiej gry to głupota.

ocenił(a) grę na 10
mich145

przecież nie mówię o poradniku, po prostu niektóre informacje nie powinny być ukryte np, po co jest podane bleed build up skoro nie ma powiedziane po ilu punktach przeciwnik się wykrwawi, albo skąd mogę wiedzieć, czy warto ulepszać tę broń, skoro nie wiem jakie finalne staty będzie miała, a materiałów żeby zrobić ją na +15 jest na dwie bronie w całej grze... No i +15 osiągasz jakoś w 3/4 gry...

ad_r

To co piszesz odnosi się tylko do DS 1. W DS 2 ulepszanie było uproszczone i bardziej zrozumiałe - ulepsza się do max +10 (+5 dla unikalnych) i końcowe staty są 2x wyższe niż początkowe.

A co do wiki to dla mnie odkrywanie tajemnic - nawet na wiki czy forach - jest dużą częścią zabawy. Tym co czyni grę unikalną jest też sama społeczność, zarówno w grze jak i w internecie.

ad_r

Nie liczyłbym na to. :D

ad_r

Mam nadzieje ze nie będzie żadnych podpowiedzi tak jak było to w części 1 i 2. Wiem co masz na myśli też mnie to irytowało. Grałem na xbox-ie ale komp i google byly ciagle pod reka. To jest swego rodzaju urok tej gry.
Zobacz to z innej strony, na forach tej gry nie zobaczysz wypowiedzi gimbzy, bluzgów, wyzwisk itp. Gimby nie grajo, bo "głupia ta gra" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones