PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744228}
8,7 3 300
ocen
8,7 10 1 3300
Dark Souls III
powrót do forum gry Dark Souls III

Od dawna słyszałem ze ta gra jest taka trudna ze ludzie ją odinstalowują itp.
Ja jestem na samym końcu gry to jest mój pierwszy dark souls w którego gram.
Gram na PC myszą i klawiaturą (co podobno jest trudniejsze).
I co? najtrudniejszy w tej grze jest początek z pierwszym bossem który jest dosyć trudny szczególnie ze to początek gry i słabo się umie grać plus nie można nabić sobie poziomów :P

Ale jak sobie gram to właściwie nie mam problemów a im dalej tym jest w sumie łatwiej.
Nie jestem jakimś mistrzem nie unikam każdego ataku i często zamiast próbować unikać po prostu przyjmuję na klata i jakoś prawie przeszedłem grę (ciągle w nią gram).
Moja postać też nie jest jakaś specjalnie zrobiona mam dużo siły i ciężka broń, Zweihandera.

Serio w tej grze żeby grało się przyjemnie trzeba po zrobić parę rzeczy poczytać w necie trochę o mechanice gry jak się ulepsza broń, parowanie itp.
I jeśli jakiś kawałek jest trudny to poexpić nabić poziom, sprawdzić czy przy walce z bossem nie można przyzwać fantoma (w większości przypadków można) bo to bardzo pomaga.
Poruszać się ostrożnie, nowe obszary badać powoli i jeśli wróg jest trudny próbować uciec.
Wrogów starać się pokonywać jednego po drugim.

ocenił(a) grę na 9
peruniec

Dark Souls III nie jest tak trudne jak niektórzy piszą, ale do łatwych gier też na pewno nie należy, z tego co wyczytalem pod innym komentarzem, przyzywałeś fantomy do pomocy, co dla spolecznosci dark souls jest równe z noobstwem, poniewaz jak sam napisales, gra sie wtedy staje o wiele prostsza i powinno sie ją przechodzić całkowicie na samemu

ocenił(a) grę na 6
peruniec

Mozna powiedziec, ze jestem weteranem gier from software, bo przeszedlem wszystko oprocz DS2, a w bloodborne, elden ring i sekiro mam platyny. Mimo to uwazam, ze grajac solo i bez przyzywania NPC, DS3 jest bardzo trudne i ma wielu trudnych bossow. Co chwile napotykalem na sciane, ktora wymagala wielu podejsc i frustracji: Pontiff, Dragonslayer Armour, Twin Princes, Gael, Friede, Midir, Nameless King... akurat Cinder byl prosty i go pokonalem za 2 podejsciem, najwiecej sie meczylem z Twin Princes i Nameless Kingiem. Midir wyjatkowo sprawnie mi poszedl, Friede byla strasznie irytujaca, a Gaela musialem troche cheesowac trucizna (ale czuje sie usprawiedliwiony bo raz legitnie go doprowadzilem do 5% hp)

celebes

trudna to nie jest gra tylko praca kamery, sterowanie i klawiszologia. Dla gracza PC to jest kaleczenie i drewno a nie gra.

ocenił(a) grę na 6
RadoslawKamil

Masz do wyboru miliard modeli padów do PC, to tak jakbyś narzekał, że w FPS się słabo gra na touchpadzie.

celebes

myszce nie touchpadzie ;) Nie po to instaluje grę na PC żeby grać na padzie. Od tego mam konsole.

ocenił(a) grę na 6
RadoslawKamil

Prostej analogii nie załapałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones