PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744228}
8,7 3 286
ocen
8,7 10 1 3286
Dark Souls III
powrót do forum gry Dark Souls III

Oszczędzam co się da, byleby zagrać w to w dniu premiery.

Nie mogę się doczekać! Jedynka i Dwójka były dla mnie niesamowicie dobre, a ostatnio obejrzany Berserk (z którego twórca wszystko przekop... khem, bardzo się inspirował) pobudził tę chęć dwukrotnie.

użytkownik usunięty
DiegoTan

Nie kupuj Xboxa kup ps4 będziesz mógł zagrać też w bloodborne

użytkownik usunięty
DiegoTan

I ewentualnie remake demon's souls

użytkownik usunięty

Dokładnie dla DKS 3 Xbox One to trochę żart bo większość fanów tej gry siedzi na PS4 oraz na PC. Ja już z preorderowawełem a BloodBorne to świetna gra w wersji z dodatkiem tytuł gigant.

ocenił(a) grę na 9
DiegoTan

W ogóle Xbox1 to pomyłka, tym bardziej, że wszystkie nowe tytuły będą wychodziły też na windows10

ocenił(a) grę na 9
Snowi

Heh. Jako fan genialnej serii Gears of War muszę się niezgodzić.

ocenił(a) grę na 9
DiegoTan

Gears Of War już dawno jest na pc. A niebawem dołączą kolejne części. Microsoft jako priorytet postawiło sobie windows 10 kosztem swojej konsoli.Nie będzie juz exclusivów na xbox 1.

ocenił(a) grę na 9
DiegoTan

W ogóle Xbox1 to pomyłka, tym bardziej, że wszystkie nowe tytuły będą wychodziły też na windows10

ocenił(a) grę na 1
DiegoTan

Nie kupuj xboxa ani ps4 kup ps4 będziesz mógł zagrać za darmo nie płacąc

ocenił(a) grę na 1
elosidzej

miało być Kup PC :P

użytkownik usunięty
elosidzej

Hmm za darmo powiadasz czyli rozumiem gry nie trzeba kupować.....

ocenił(a) grę na 9

Wyobraź sobie, że na PC jest taka opcja. To się nazywa piractwo (jakbyś urodził się dzisiaj)..

ocenił(a) grę na 1
DiegoTan

Dark Souls 3 to irytujący syf, który potrafi zepsuć humor nawet dla najbardziej cierpliwej osoby.
W tej grze twórcy wrzucili na siłę maksymalny poziom trudności, a postać gracza uczynili celowo maksymalnie słabą.
Sama fabuła nędzna i nieciekawa, a mechanika gry to całkowita porażka.
Postać ciapowata o spowolnionych ruchach (zarówno obrona jak i atak), a podrzędni przeciwnicy dwoma ciosami mogą ciebie zabić.
Bossów nawalone, aż niedobrze się robi. Tak naprawdę cała ta gra polega na walkach z bossami. Jest bezwartościowa dla wszystkich, którzy nie są fanami idiotycznych walk.

pawel_nowakk

Czyli większość graczy i recenzentów są idiotami. Jak nie umiesz grać w trudne gry to graj dalej w "Cod" na Easy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones