PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744228}
8,7 3 287
ocen
8,7 10 1 3287
Dark Souls III
powrót do forum gry Dark Souls III

Hey. mam pytanie. Skończyłem właśnie DS3 i to była jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Gierkę z pomocą innych graczy przy walce z bossami przeszedłem Piromantą w zasadzie nie używając tarczy. taki styl mi odpowiadał. wcześniej nie grałem w żadną z gier From S. Słyszałem opinie że BB jest dużo trudniejszy od DS3. Waham się nad zakupem. Pytanie : czy z moim stylem gry poradzę sobie w BB , szczególnie w walce z bossami. bo nie chcę wydawać siana, by potem z frustracji odpuścić grę przy starciach przy pierwszych bossach. dzięki za odpowiedz.

_bullit

Dasz radę spokojnie, BB to najlepsza gra FS. Głupio się nawet zastanawiać.

ocenił(a) grę na 10
zxsihm

ok. Dzięki,

ocenił(a) grę na 9
_bullit

Gdybyś jeszcze nie kupił, a wahał się, to podbijam. Gra powinna Ci się spodobać, właśnie ze względu na brak tarczy. Stopień trudności jest raczej niższy niż w DkS. Walka jest o wiele bardziej dynamiczna. Jeśli się zatniesz to pewnie tylko na kilku bossach. Mi zdarzyło się to w 3 przypadkach, w tym 2 w dodatku. Gra jest naprawdę nieźle zbalansowana. Teoretycznie więcej ciosów zbierasz, ale możesz część tego odzyskać i masz więcej leczących ampułek niż estusów w Soulsach. Do tego dochodzą artystyczne koncepty, które mi osobiście bardzo przypadły do gustu - horrorowy klimat, HP Lovecraft itd.

ocenił(a) grę na 10
luckynarc

Kupiłem:)) Jestem już na końcówce. Gra jest naprawdę dobra. Podoba mi się bardziej niż DS3. Tak jak piszesz klimat Lovecraft robi swoje. A co do rozgrywki to nie miałem większych kłopotów, Choć walka z Spiderem Romem była męcząca. Ps. Mam nadzieję że zrobią BB 2:) pozdr

ocenił(a) grę na 9
_bullit

Też czekam na drugą część BB ^^ Byłoby fajnie, gdybyśmy się doczekali. Tak maksymalnie 2 sequele byłyby bardzo spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones