PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621027}
8,8 88
ocen
8,8 10 1 88

Darkest Hour
powrót do forum gry Darkest Hour

bardzo dobra

ocenił(a) grę na 10

milo ze paradox poza promowaniem watpliwej gameplayowo trojki pomaga moderom w podtrzymaniu zycia poprzednich czesci...
darkest hour prezentuje sie moim zdaniem nawet lepiej niz 3 ale popelnia te same paradoxowe bledy i dziwie sie ze nie
zareagowali ex moderzy... za duzo zostawiono AI a za malo eventom ktorych znowu jest jak na lekarstwo... a AI bystroscia nie
grzeszy bo jak inaczej wyjasnic samotna inwazje boliwii na 3 rzesze.... sporo waznych krajow jest totalnie dyskryminowanych
przez rozgrywke jak np Polska ktora istnieje tylko po to zeby upasc w 1939.. jak komus sie uda niemcow pokonac to zaden event
nie wskoczy bo autorzy uznali to za niemozliwe... slaby scenariusz 1914 ktory znowu skupia sie na glownych graczach, a przeciez
tyle ciekawych rzeczy mozna bylo tu zrobic jak np kwestia polska

michostr86

Zgadzam się, że grywalność w DH jest o niebo lepsza niż w trzeciej części HoI. Zbyt mało iventów przez co zlekceważono trochę pozostałe kraje w tym Polskę ale jednak przyjemnie się grało. Po odrodzeniu Polski w 1918 można toczyć wojnę z bolszewikami i z marszałkiem Piłsudskim na czele armii pogonić kacapów za Dniepr ;-D

Zainscenizowałem sobie nawet Bitwę Warszawską latem 1920 i broniłem stolicy. Podczas tej wojny pojawił się pewien generał nazwiskiem Stalin ;))
Nie mogło zabraknąć oczywiście Siemiona Budionnego.

W kwestii sztucznej inteligencji także przyznaję ci rację: ogólnie bardzo słaba i niektóre jej poczynania mogły bardzo zdziwić. Gdyby było więcej eventów na pewno poprawiło by to rozgrywkę. Irytujący był także czas przemieszczania się jednostek podczas I wojny, ja wszystko rozumiem ale jednak mogło by to trochę szybciej trwać :))

ocenił(a) grę na 10
Karl86

w 1914 dobrze ze w ogole polska jest ale moim zdaniem czas sie wziazc do pracy i zrobic scenariusz 1914-1960
bo ten 1914 jest zwyczajnie krotki i konczy sie w 1921 wiec polska mozna sobie pograc przez maksymalnie 3 lata i masz tylko event z wojna polsko bolszewicka, a gdzie powstania slaskie, walka o poznan, plebiscyty, walka z ukraincami itp itd.. mam nadzieje ze scenariusz 1914 bedzie jeszcze rozwijany bo to co zrobili to na razie wersja mega podstawowa, dziwi mnie ze tyle miejsca poswiecili takiej wojnie domowej w meksyku a duzo wazniejsze rzeczy w europie sa w ogole zapomniane.. niedlugo wychodzi patch 1.03 wiec zobaczymy co doloza.. na pewno beda scenariusze 43 i 44.. licze na to ze w przyszlosci rozwina pomysl rzadow emigracyjnych i w 39 bede mogl ewakuowac wszystkie dywizje na wyspy :D

michostr86

Grałem ostatnio III Rzeszą i stwierdzam, że stanowczo zbyt długo bada się nowe technologie. W porównaniu z rzeczywistym historycznym zaawansowaniem Niemców podczas kolejnych lat wojny tutaj w grze nie można się ze wszystkim wyrobić. Zanim to wszystko się odkryje i jednostki się zmodernizują lub zostaną zbudowane to mijają 'wieki' i człowiek się denerwuje, że przecież np. w 1942 już w rzeczywistości coś było a tu nie nadążamy i wciąż badamy technologie z poprzednich lat... Ale to tylko gra ;-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones