PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659802}
7,6 2 569
ocen
7,6 10 1 2569
Deadpool
powrót do forum gry Deadpool

Jestem mile zaskoczony Deadpoolem, spodziewalem sie kolejnej papki, na ktora jest moda. Tak jak z grami o Spider-Manie (tylko 3 była cos warta), Iron-Manie i Transformerach. Batmana nie wymieniam bo wraz z szałem na Nolana wyszły naprawde doskonałe dwie gry Arkham. Po Deadpoolu spodziewalem sie slabej gry, ktora ma sie szybko sprzedac bo moda na niego jest, a gra jest naprawdę dobra, może poza samym gameplayem, ktory jest zbyt powtarzalny. Wielki plus za setki pomysłów na kolejne głupawe zarty, ktore zawsze zaskakuja, swietne wykorzystanie przelamywania czwartej sciany, najbardziej lubie akcje, gdy Deadpool zwraca sie do gracza :) jak gdy kamera zostala w miejscu a Deadpool pobiegl, po czym wychodiz zza rogu i "Hey player, you coming or what? Dumbass." coś w ten desen :D mega. Podoba mi sie ciągłe nasmiewanie ze zwyczajow jakie sa w grach. Och, jakże wygodnie ustawione dwa przyciski obok siebie! Tak, stójcie przy duzych czerwonych beczkach! :D Naprawde solidnie zrobiona gra pod tym wzgledem. Wisienka na torcie jest okladka gry, wszystkie gry maja jakies cytaty "Purely fantastic, masterpiece - IGN". Deadpool? This is what AWESOME looks like - ME" :D No kurde jak nie docenić takiego wkładu w tą grę, wszelkie oceny recenzentow ponizej 7 są poprostu błędne i nieuzasadnione żadnym dobrym argumentem. Gameplay niestety trochę ucierpiał na genialnych żartach i gagach. Jest nudnawy i monotonny, ale warto grać dalej aby zobaczyć jakie smaki dla nas jeszcze High Moon przygotował, pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 9
dawid1420

Czemu nudnawy? Toć to nawalanka, czego sie spodziewałeś?
Poza tym z gierek o Spider-Manie chciałem polecić Web of Shadows, mam sentyment do gier Marvela,
szkoda, że tak mało ich wychodzi pomijając gry bezpośrednio związane z premierami kinowymi...

ocenił(a) grę na 7
KingNothing88

Ultimate Spider-man jest dobry;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones