PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659802}
7,6 2 569
ocen
7,6 10 1 2569
Deadpool
powrót do forum gry Deadpool

nowy że tak powiem podobny Spider-man w nowym wdzianku.

kamilw6

Deadpool nie jest ani trochę podobny do Spideya. Deadpool,tak jak Wolverine,jest mutantem i należał przez jakiś czas do grupy X-Men.

ocenił(a) grę na 7
Dude57

Deadpool nie jest mutantem, tylko człowiekiem, który zyskał moce w wyniku eksperymentów rządowych i przeszczepu tkanek Wolverine'a.

barry4500

Może to będzie dla Ciebie niespodzianką, ale przeszczep genów Wolverine'a to właśnie mutacja. Wiesz, grzebanie w DNA, et cetera. W przypadku Deadpoola to akurat mutacja "ręczna", a Logana - wrodzona. Niemniej jednak, rzeczywiście, Deadpool nijak się ma do Spider-Mana, chociaż fajnie jakby pająk się pojawił w grze - obaj panowie świetnie się uzupełniają, a raczej przeciwnie - razem są jeszcze bardziej nie do zniesienia niż indywidualnie. Ale tutaj w grę wchodzą prawa autorskie, więc chyba nic z tego nie wyjdzie. Niemniej - Deadpool: Video Game to dla mnie must have w dniu premiery.

Szybu

Twój wywód nie zmienia faktu, że Deadpool nie jest w sensie stricte mutantem, lecz nadczłowiekiem - tak jak każdy, kto nabył swe moce, a nie się z nimi urodził.

ocenił(a) grę na 7
Szybu

Nie zmienia to faktu, że Deadpool nie jest mutantem w sensie rasy. Mutanci są to Homo Sapiens Superior, ludzie to Homo Sapiens Sapiens i Deadpool należy do tego drugiego gatunku. Pozatym, naukowcy przerobili jego łańcuch DNA tak by na bazie DNA Wolverine'a dać mu gotowy czynnik gojący, jako efekt, nie przeszczepili mu natomiast samego genu X, bo wtedy wywołałby on nieprzewidywalną mutację i mógłby dać mu zupełnie inne moce. W ogólnym tego słowa znaczeniu tak samo Hulk, Spiderman, czy Kapitan Ameryka też są zmutowani, ale nie należą do rasy mutantów, tak samo jak Deadpool, to są tak zwani "metaludzie", czyli osoby które uzyskały supermoce w sposób sztuczny. Nawet na oficjalnej stronie Marvela zamiast Mutant ma wpisane "Mercenary mutated by experimentation of Wolverine's healing factor bonded to his cancer." A idąc za stronę marvel .pl "Uwagi:
"Deadpool nie jest mutantem. Za jego obecny wygląd oraz moce regeneracyjne odpowiadają naukowcy z Programu Weapon X."

Ps. Dobrze Peeves gadasz, nie przeczytałem twojego wpisu i niepotrzebnie nawijam praktycznie to samo co ty ;)

ocenił(a) grę na 9
Szybu

Tak się składa, że w świecie Marvela jest podział na Mutants - tych urodzonych jako mutanci - i tych co zmutowało potem, w wyniku jakichś eksperymentów itp. - są to Mutates - nawet sam Deadpool wspomina, że jest Mutate podczas gry ;)

ocenił(a) grę na 9
Dude57

trochę jednak jest podobny, twórcy Marvela nigdy się z tym nie kryli

A tutaj fanart.
http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2013/088/0/6/deadpool_and_spiderman_chibi_by_b arti40000-d5zo3x0.jpg

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deadpool11

Powiedział facet któremu przydałaby się lektura słownika.

Szczypioor

Co!!!!!!!!!!!!! napisałem tutaj jeden komentarz w którym nie ma ani jednego błędu ortograficznego

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deadpool11

Nie chcę nic pisać, ale nick Szczypioor jest nawiązaniem do czegoś. A co do nicków, to "deadpool11". Oryginalnie.

Żadnych błędów w temacie? Oj, nie bardzo:
- Spacje przed i po znakami interpunkcyjnymi
- Podwójne wykrzykniki (a w poprzedniej wypowiedzi nawet kilka)
- Zaczynanie zdań od małej litery (nie chodzi o te dwie wypowiedzi skierowane do mnie ale o poprzednią)
- Brak kropek na końcach zdań

I tak masz szczęście, że ograniczam się tylko do tego tematu, bo w innych w jednym krótkim zdaniu może znaleźć się nawet kilka błędów (czytałem już kilka Twoich wypowiedzi).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 9
PootisMan

I bardzo dobrze. ;)

deadpool11

deadpool11 - bardzo oryginalna nazwa, mój 6 letni kuzyn używa spiderman32 w CS'ie.
Błędów zrobiłeś wiele. Założę się, że jesteś w pierwszej (albo niżej) klasie gimbazy.

Tak btw. najlepsza postać Marvela to Rorscharch!

Viollipop

po pierwsze -Rorschach- ,a po drugie on jest postaciom z dc

deadpool11

Po pierwsze i ostatnie - postacią
A ja nie jestem wielkim fanem Marvela, więc wybacz mi pomyłkę szanowny panie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kamilw6

Sorki przepraszam za to jak tylko pierwszy raz wszedłem na tę stronę to od razu tak mi się skojarzył

kamilw6

Ja się ciesze z tej gry i chciałbym żeby pojawił się Spidey (To mój ulubiony bohater a Deady jest tuż po nim).
Ale ja mam jedno pytanie dotyczące gry- Co z czwartą ścianą? Czy będzie istnieć? Czy Deadpool będzie zdawał sobie sprawę że jakiś gość nim steruje i będzie nas zwymyślał jak zginie oraz zapomni o nas kiedy nabijemy wielkie combo a on powie "Ja sam to zrobiłem".
Myślicie że będzie użyty ten motyw?

ocenił(a) grę na 5
MarvelmoviePL

Będzie. Widać to na gameplay'ach i piszą o tym w zagranicznych artykułach.

kamilw6

Jako ciekawostkę dodam, że autorzy postaci Deadpool między innymi wzorowali się Spider-man'em.
Tak zwane gadulstwo Wade'a (merc with a mouth)miało być aluzją do spider-man'a i jego irytujących komentarzy tylko z dodatkiem czarnego humoru i sarkazmu.

kamilw6

Gdy pierwszy raz zobaczyłem DeadPool'a to myślałem że to Spider-Man w trochę innym kostiumie, czyli mieliśmy podobne skojarzenia.

BIOLLANTE

Zgadzam się też tak pomyślałem

ocenił(a) grę na 9
BIOLLANTE

EEEe jak wgl można było tak pomyśleć?! OH GOD czy ty to widzisz?

Heller1304

Tak ja kiedyś myślałem, teraz gdy go bardziej poznałem to nie widzę między nimi podobieństwa.

ocenił(a) grę na 9
BIOLLANTE

Oczywiście. :)

kamilw6

Deadpool przede wszystkim powstał na podstawie DeathStroke'a.

ocenił(a) grę na 9
Viollipop

Po pierwsze: Deathstroke'a jeśli już, a po drugie jest on postacią z uniwersum DC.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones