PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608238}

Diablo II: Pan Zniszczenia

Diablo II: Lord of Destruction
8,9 20 541
ocen
8,9 10 1 20541
Diablo II: Pan Zniszczenia
powrót do forum gry Diablo II: Pan Zniszczenia

Dla mnie najlepszą postacią jest druid :) Czarodziejką też fajnie się gra, natomiat amazonka... masakra.Wogle nie przypadła mi do gustu ;/ Pozostałe postacie są spk ;)

ocenił(a) grę na 10
tymbarkowa570

amazonka jest właśnie moim zdaniem najlepsza. Grając na dzidy wymiata , trochę tracąc przy wysokich levelach ale niewiele. Z kolei inwestując w łuk na początku jest dosyć ciężko ale przy wysokim poziomie dając jej jakiś dobry łuk nie ma mocnych na amazonkę. Grałem każdą postacią i porównując wszystkie to amazonka najbardziej przypadła mi do gustu. Na kolejnych miejscach postawilbym nekromantę i czarodziejkę (chociaż nie jestem do konca pewien gdyż gralem już w to jakiś czas temu)

ocenił(a) grę na 10
tymbarkowa570

dla mnie najlepszy jest nekromanta, ma za sobą całe armie nieumarłych i potężne czary trucizny i kości, ciężko mi wyznaczyć najgorszą postać bo każdą klasę można wyszkolić na mega-zabójcę inwestując w odpowiednie umiejętności

ocenił(a) grę na 9
mtom7a

Nekro;-). Choć mój barb jak dziś dostał od niego prezent w postaci kolosalnego ostrza ze słowem śmierć też nabrał rumieńców a starzy jak się zdziwili na piekle;-).

ocenił(a) grę na 10
tymbarkowa570

http://www.filmweb.pl/videogame/Diablo+II%3A+Pan+Zniszczenia-2001-608238/discuss ion/Ulubiona+posta%C4%87,1626715

użytkownik usunięty
tymbarkowa570

Według mnie , najlepszą klasą z kultowego diablo 2 jest paladyn i druid .

ocenił(a) grę na 10
tymbarkowa570

Jak się wie jak grać to każda postać coś w sobie ma :)

ocenił(a) grę na 10
tymbarkowa570

Najlepsza - druid na armaggedon i przywołania
Najgorsza - Zabójczyni i amazonka na łuki/kusze

tymbarkowa570

Oj nie przesadzaj, Amazonka kiedy jeszcze było 5 postaci była najlepsza zwłaszcza wymiatała łukiem na krowach potem gdy wprowadzono dodatek z ballem i doszedł druid i zabójczyni już amazonka poszła w zapomienie. Najlepiej mi się grało zawsze czarodziejką - najgorzej palladynem, potem gdy doszedł artefakt z telepotem dla wszystkich postaci było bez znaczenia jaką postacią się grało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones