PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628169}
8,0 8 831
ocen
8,0 10 1 8831
Dishonored
powrót do forum gry Dishonored

Gra ma bardzo ładną, a co najważniejsze klimatyczną grafikę. Muzyka tworzy ciekawy nastrój. Fabuła jest dużym plusem, co prawda zwrot akcji jest dość przewidywalny ale i tak można się świetnie bawić dalej. Gameplay nie nuży, misje można wykonywać przeważnie na kilka sposobów. Polecam wszystkim graczom, nie tylko tym lubiącym skradanki bo i ostrą rozpierduchę można w Dishonored zrobić (co dodatkowo wpływa nie tylko na zakończenie ale też samą rozgrywkę).

Za pierwszym razem poszedłem na łatwiznę i miałem wysoki poziom chaosu, grę przejdę co najmniej jeszcze raz, aby tym razem obejrzeć szczęśliwsze zakończenie :)

Taszi

9/10?
chyba kpisz

ocenił(a) grę na 9
Lexus47

1/10?
Raczysz żartować.

ocenił(a) grę na 9
Taszi

Ten gość dał 10/10 Metinowi. Obvious troll is obvious.

ocenił(a) grę na 10
Taszi

Nie wiem czy się z Tobą zgodzić, czy nie, ale wiem jedno: wczoraj grę kupiłem, dzisiaj zainstalowałem. Wiedziałem, że gra ma wysokie noty, że masa ludzi w to gra i ogólnie mówiąc w dość szerokich kręgach 'Dishonored' uznawany jest za grę kultową.
No ale do rzeczy: odpaliłem tą grę dosłownie 10 minut temu, pobawiłem się w ustawienia grafiki, kontrolerów, myszki, itp. No i klikam "Nowa gra". Zaczyna się filmik, płynę łodzią, rozglądam się, wchodzę do jakiegoś pałacu spotkać się z jakąś Cesarzową i... wyłączam grę.
Powód: już wiem, że gdybym nie wyłączył, to ocknąłbym się o 8 rano z opuchniętymi oczami, bolącym tyłkiem i burczącym brzuchem. Po prostu pewne gry się wyczuwa i od pierwszych minut wiadomo, że to jest to. Miałem tak z 'Bioshockiem', miałem tak z 'Gothicami' i kilkoma innymi grami. I tutaj jest to samo. Zapowiada się przecudownie.

ocenił(a) grę na 8
Taszi

Najlepsze skradanki w historii gier to Thief 1998, Thef 2 2000, MGS 1-4.

Za nimi postawiłbym dopiero Thief - Deadly Shadows 2004 oraz Dishonored 1 i 2.

Thief 1 1998 - 10
Thief 2 2000 - 9
Thief - Deadly Shadows 2004 - 8,5

Metal gear solid 1 1998 - 9
Metal gear solid 2 2001 - 9
Metal gear solid 3 2003 - 9
Metal gear solid 4 2008 - 8,5
Metal gear solid 5 2015 - 8+
Dishonored 1 2012 - 8
Dishonored 2 2016 - 8

ocenił(a) grę na 8
returner

Zalety Thief 1 i 2 to przede wszystkim:
-Klimat,
-Mega grywalność
-Znakomity projekt lokacji, gdzie kilka poziomów przeszło do historii jak katedra z Thief 1, bank z Thief 2 itd.
-Bardzo ciekawe misje
-Swoboda działania
-Balans między poziomami trudności i content na Hardzie
-Długość gry
-Trudność gry.
-Znakomite mody graficzne z teksturami HD dzięki którym Thief 1998 i Thief 2 2000 wyglądają lepiej niż
Thief Deadly Shadows z 2004 :)

Dishonored 1 i 2 wygrywa obecnie grafiką co trudno brać za atut patrząc ile dzieli je lat, animacjami i przystępniejszym sterowaniem, gdzie to ostatnie niekoniecznie dla każdego musi być przewaga, bo ja wolę na przykład o wiele bardziej system sterowania w starszych produkcjach, gdzie ode mnie więcej zależy i w zależności od umiejętności robi się granica,
że jeden przechodzi całą grę, inni połowę, a inny utknie szybko, gdy w nowe produkcje każdy przechodzi jak chce
wyga czy słabeusz, bo mają niski próg. Mniej szukania, bo prowadzą za rączkę i mniej logicznych łamigłówek i zagadek.
Mechaniki w starszych produkcjach często są bardziej rozbudowane. Czego przykładem do dziś są
takie produkcje jak System Shock 2 1999 czy Deus Ex 1 2000 i wiele innych rpg z lat 90'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones