PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628169}
8,0 8 835
ocen
8,0 10 1 8835
Dishonored
powrót do forum gry Dishonored

8/10

ocenił(a) grę na 8

Pomysł dobry post apokaliptyczny w twej sferze jest sporo wy#ebanych gier w które grałem i tutaj zaznałem miłej niespodzianki gra mam wrażenie z pomysłu zaczerpnięta za pewne z Syberia 1 i 2 ale to takie moje domysły.W każdym razie jak na razie Fallout jest dla mnie KIng Crimson.

sylwester_3

Zdajesz sobie sprawę z tego że w XIX wieku żadnej apokalipsy nie było?

ocenił(a) grę na 8
Ciesla

Ty chyba nie wiesz co piszesz

sylwester_3

Gra jest osadzona w realiach Anglii (uprzedzam pytanie - tak, wiem że jest w fikcyjnym mieście, ale miejsce akcji Dishonored jest bazowane na Wiktoriańskich miastach) w XIX wieku naszej ery, plaga szczurów nie jest apokalipsą, jest plagą. Nie przeszedłem jeszcze gry, ale jeżeli kończy się tym że szczury przechodzą na cały świat i zabijają wszystkich ludzi to rzeczywiście, to dalej gra jest ante apokaliptyczna, sprawdź sobie w słowniku co znaczy zwrot "post apokaliptyczny ", pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 8
Ciesla

nadal nie wiesz no piszesz.

ocenił(a) grę na 8
Ciesla

http://www.purepc.pl/gry/recenzja_dishonored_pc_miks_bioshock_deus_ex_i_half_lif e_2?page=0%2C4

Poczytaj synku co tutaj pisze o tej grze i nie tylko to może zmienisz to debilne przekonanie.

sylwester_3

Doskonale wiem co piszę synku. Nie przesyłaj mi recenzji w której jest napisane "posępna postapokaliptyczna atmosfera" bo to nic nie znaczy. Skoro moje przekonanie jest debilne to mi to udowodnij, napisz coś co mnie przekona że rzeczywiście gra jest postapokaliptyczna, a dopóki tego nie zrobisz dalej trwam w "debilnym przekonaniu" że się mylisz.

ocenił(a) grę na 8
Ciesla

Idź do psychiatry może ci pomoże zaakceptować to co jest napisane i prawdziwe skoro nie możesz pogodzić się z prawdą, że to gra post apokaliptyczna.I nie rób z siebie idioty większego niż jesteś, bo zaprzeczasz teraz faktom.

sylwester_3

Dowiedziałem się do tej pory że nie wiem co piszę, mam debilne przekonanie i jestem idiotą który powinien pójść do psychiatry. Ok, ale wyjaśnij mi post-apokaliptyczność tej gry, bo tak jak już pisałem, to że ktoś napisał w recenzji "post apokaliptyczna atmosfera" nie znaczy że gra jest post apokaliptyczna, bo to dwie różne rzeczy. A teraz twoim stylem: nie rób z siebie idioty większego niż jesteś i napisz mi w końcu na czym polega post apokaliptyczność tej gry. Napisz to sam, jak wyślesz mi kolejny link, nie odpiszesz albo odpiszesz w podobnym stylu jak podobny komentarz uznaję to za moją wygraną.

ocenił(a) grę na 8
Ciesla

według ciebie post apokaliptyczna to nie to samo co post apokaliptyczna. Mam rade dla ciebie jak masz spory pokój to weź rozbieg i pie#rdol#nij się w ścianę, może to pomoże.

sylwester_3

W tym momencie przyznałeś mi rację. "Post-apokaliptyczna atmosfera" to nie to samo co "Post-apokaliptyczna gra". Już wyjaśniam. Post-apokaliptyczna atmosfera to taka, w której masz wrażenie że stało się coś strasznego, jakiś kataklizm lub coś w tym stylu. Post-apokaliptyczna gra to taka, która ma miejsce po jakiejś katastrofie - wojnie atomowej, wybuchu wulkanu w centrum nowego jorku, zamienieniu 99% ludzkości w zombie, powodzi obejmującej cały świat - jako przykład można podać chociażby Fallouta, gdzie po wojnie nuklearnej ludzie walczą z jej wynikami, wśród których są nie tylko mutanty, ale też pragnienie i głód, ale też inni ludzie. W Dishonored mogłoby się zdawać że coś podobnego się wydarzyło, ale tak nie jest. Dlatego autor recenzji do której link mi przesłałeś nie napisał "post-apokaliptyczna gra" tylko "atmosfera"
Pozdrawiam.
EOT

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ciesla

*ani przez sekundę.

ocenił(a) grę na 8
Ciesla

weź już przestań błaznować bo racji nie masz jet w każdym opisie gry, że to gra post apokaliptyczna a ty nadal się upierasz że nie, więc wybacz ale jak można ci to jeszcze bardziej wytłumaczyć ?
Mam ci wydrukować ? przesłać jeszcze parę innych linków?

sylwester_3

opisałem Ci pół godziny temu jaka jest różnica między tym co napisali w recenzji, a "gra post-apokaliptyczna". Jesteś dzieckiem które nie potrafi przyznać komuś racji, jeżeli odpiszesz UDOWADNIAJĄC mi że to jest gra post-apokaliptyczna bez powoływania się na jakąkolwiek recenzję to Ci odpiszę i może jak zwrócisz moją uwagę na coś, na co ja wcześniej nie raczyłem to może przyznam Ci rację. Jeżeli odpiszesz tak jak raczyłeś odpisywać do tej pory jasnym będzie kto wygrał tą dyskusję i kto ma rację.
EoT

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 7
sylwester_3

Określenie "ta gra nawiązuje do Thief'a" jest krzywdzące dla dzieła LGS.( to prawie kiepski plagiat)
Dishonored to raczej klimat SteamPunk'u. Postapokaliptyczny był Fallout. Powołujesz się na kiepskie źródła. Jeśli napiszą Ci, że Crysis to historia na faktach, to też się do tego odwołasz? Włącz myślenie

ocenił(a) grę na 8
DIDASKALIA

Przeczytaj co napisano w recenzji,a potem wciskaj głupotę.

ocenił(a) grę na 7
sylwester_3

Jeśli ktoś tu uwierzył w głupotę- to Ty powołując się na kogoś kto twierdzi, że ta gra rozgrywana jest w post apokaliptycznym klimacie. Poczytaj o związkach tej gry ze środowiskiem Steampunk, a następnie wciskaj głupotę, której jak widać masz zanadto i chcesz trochę rozdać.

http://www.youtube.com/watch?v=xHKn58eqlx4

ocenił(a) grę na 8
DIDASKALIA

http://www.purepc.pl/gry/recenzja_dishonored_pc_miks_bioshock_deus_ex_i_half_lif e_2?page=0%2C4

Przeczytaj baranie jeden co tam piszą,a nie wklejaj mi jakiegoś filmiku bo żal czytać takie głupoty które dziecko neo wypisujesz.

ocenił(a) grę na 7
sylwester_3

Hmm doceniam wysoki poziom kultury wypowiedzi. Film wkleiłem by podać Ci jak najprostrze w odbiorze żródło. Czytałem ową recenzję, która jest z resztą nienajgorzej napisana. Jednak z wieloma stwierdzeniami w niej zawartymi sie nie zgadzam.

A teraz wisienka na torcie, czyli "Plusy gry" wyszczegolnione na końcu recenzji, na podstawie której pouczasz innych:

"Kapitalny pomysł na miodną rozgrywkę
Zręczne połączenie shootera i skradanki
Spora doza swobody podczas misji
Świetny klimat inspirowany steampunk <-------------- TU SKIERUJ WZROK
Cechy Half Life 2, Bioshock i Deus Ex
Wręcz niewyobrażalna grywalność
Świetny projekt lokacji i ciekawi NPC
Graficznie jest nawet przyzwoicie"

Radzę uważnie czytać żródła, na podstawie których obrażasz innych ludzi. Łatwo o kompromitację:)


ocenił(a) grę na 8
DIDASKALIA

Nie raczej Błaźnie to ty skieruj swój wzrok tutaj.
Cytuje wyrwane z kontekstu : Z kolei odsłuchiwanie oraz czytanie najróżniejszych zapisków, możliwość wyboru ścieżki czy wreszcie ogólnie posępna post apokaliptyczna atmosfera, nawiązują w pewnym stopniu do Deus Ex i Thief. Niemniej Dishonored łączy wszystkie te elementy dodając jednocześnie sporo własnych

ocenił(a) grę na 7
sylwester_3

Tak, to- że atmosfera jest posępna to prawda. To, że jest postapokaliptyczna to bzdura. Jak już wspomniałem nie rób z siebie bardziej ograniczonego niż jesteś. Jeśli w kolejnej recenzji napiszą żebyś zjadł (to co w tobie najlepsze) czyli własne fekalia, to pozostaje mi tylko życzyć smacznego...

ocenił(a) grę na 8
DIDASKALIA

O lepszej kompromitacji jak twoja wypowiedz.Nie czytałem,lepiej idź do piaskownicy dziecko neo , polepić parę wzorków z piasku.Piszesz coś co mogę tak samo,cytuję: znalazłem opis gry i ja mam racje tylko że inną.Weź nie rób błazna z siebie i idioty bo synku nawet do pięt mi nie dorastasz, więc lepiej już nie pisz.Bo szkoda mojego czasu na to

ocenił(a) grę na 8
sylwester_3

Świetny klimat inspirowany steampunk występuje w Borderlands i jak w póżniejszych grach typu The surfering itp.Coś ci się nieźle poyebało

ocenił(a) grę na 7
sylwester_3

Rozmawiamy o Dishonored czy o Borderlands?
Chyba zaczynasz się gubić.
Dishonored jest najbardziej zbliżone do Steampunk'u niz do jakichkolwiek innych nurtów. Potwierdzają to sami twórcy. Ale Ty oczywiście wiesz lepiej.

sylwester_3

ŁO ŁO ŁO ŁO
Obiecywałem już nie pisać tutaj ale KUFA STEAMPUNK W BORDERLANDS?!?!
Że o The Suffering (surfering XDD) już nie wspomnę.
Drogi Sylwestrze, mam wielką nadzieję że jesteś trollem.
Pozdrawiam,
Cieśla

ocenił(a) grę na 7
sylwester_3

Sęk w tym, że nie masz racji co mówią nawet żródła, na które się powołujesz.
W ograniczeniu umysłowym, przyznaję jesteś ogólnoświatowym mistrzem. Nie dorastam Ci do pięt.

ocenił(a) grę na 8
DIDASKALIA

Prawdopodobnie nawet nie grałeś w tą grę.Nawet nie rozróżniasz punku od post apokaliptyczności.Cóż nie moja wina że nawet dorosłeś mi do pięt ale nie w tą stronę.Powtarzam poraz kolejny , może masz wadę wzroku ?
Cytuje wyrwane z kontekstu : Z kolei odsłuchiwanie oraz czytanie najróżniejszych zapisków, możliwość wyboru ścieżki czy wreszcie ogólnie posępna post apokaliptyczna atmosfera, nawiązują w pewnym stopniu do Deus Ex i Thief. Niemniej Dishonored łączy wszystkie te elementy dodając jednocześnie sporo własnych
W ogóle grałeś w Fallout ? czy BioShock lub Lost Planet nie wspomnę tutaj o Crysis czy Dead Space.Piszesz durniu coś o czy nie masz pojęcia.Nie pisz już bo szkoda mojego cennego czasu ok ?

ocenił(a) grę na 8
sylwester_3

http://www.youtube.com/watch?v=ONelcz7IK0E

ocenił(a) grę na 7
sylwester_3

Urocze.
Jeśli tak Cię interesuje jakie gry w swoim życiu ukończyłem, to zapraszam na mój profil.
Proponuje sprawdzić hasło steampunk chociażby w Wikipedii choć nawet ten portal może sprawiać Ci trudności w odbiorze. Dopiero póżniej pisać o czymś o czym samemu nie ma sie bladego pojęcia. Powoływanie się na jedno jedyne żródło, które również zawiera przekłamania dobitnie świadczy o Twoim ograniczeniu. Co do straconego czasu to polecam poświęcić go choć trochę na naukę ojczystego języka.

ocenił(a) grę na 8
DIDASKALIA

Głupota nie zwalnia od myślenia

ocenił(a) grę na 8
DIDASKALIA

Zaliczasz się do tych ludzi którzy nie dają sobie nic wytłumaczyć.To przykre

ocenił(a) grę na 7
sylwester_3

Gratuluję samokrytyki.

użytkownik usunięty
sylwester_3

Nie ma to jak obrażać wszystkich, którzy tylko będą śmiali mieć inne zdanie. Swoje zdanie o klimacie post apokaliptycznym opierasz, tylko na tekście jednej recenzji z polskiego portalu? Żałosne. Jest wiele innych recenzji w których napisane jest miedzy innymi "Dishonored prezentuje nam wizję alternatywnego świata, który wkroczył właśnie w erę rewolucji przemysłowej." (recenzja z gram.pl) i nie ma żadnej mowy o klimacie post apokaliptycznym. Twórców Dishonored można raczej podejrzewać o inspirowanie się twórczością Terry'ego Pratchett'a.

ocenił(a) grę na 7

Dla niego Fallout może sie nagle okazać grą osadzoną w klimatach Dungeons&Dragons jeśli ktoś tak napisze na PurePc....
Ten człowiek ma większą wiedzę o grach niż sami ich twórcy oraz prezentuje poziom dyskusji ociosanego kołka.

użytkownik usunięty
DIDASKALIA

Mam wrażenie, że nawet gdyby sami twórcy nie zgodziliby się z jego opinią to wyzwałby ich od debili i jako dowód wysłał jedno zdanie z recenzji na PurePc. Sam nie wiem czy to prowokacja, czy po prostu głupota.

ocenił(a) grę na 7

Myślę, że już ich zasypał mail'ami, a teraz czeka na ofcjalne sprostowanie na stronie Bethesdy.

ocenił(a) grę na 8
DIDASKALIA

Ty weź przeczytaj co tam pisze a potem rób z siebie dalszego prze debila.Bo jak widać całkiem nieźle ci to wychodzi. Cytuje wyrwane z kontekstu : Z kolei odsłuchiwanie oraz czytanie najróżniejszych zapisków, możliwość wyboru ścieżki czy wreszcie ogólnie posępna postapokaliptyczna atmosfera, nawiązują w pewnym stopniu do Deus Ex i Thief. Niemniej Dishonored łączy wszystkie te elementy dodając jednocześnie sporo własnych smaczków

ocenił(a) grę na 8
DIDASKALIA

dalej lubisz być debile co nie ?

ocenił(a) grę na 7
sylwester_3

Kali mówić polska... Kali znać tylko ctrl c/ctrl v. Kali zabił Lwa w post-apokaliptycznej Afryce.

ocenił(a) grę na 8

Ty weź przeczytaj co tam pisze a potem rób z siebie dalszego prze debila.Bo jak widać całkiem nieźle ci to wychodzi. Cytuje wyrwane z kontekstu : Z kolei odsłuchiwanie oraz czytanie najróżniejszych zapisków, możliwość wyboru ścieżki czy wreszcie ogólnie posępna postapokaliptyczna atmosfera, nawiązują w pewnym stopniu do Deus Ex i Thief. Niemniej Dishonored łączy wszystkie te elementy dodając jednocześnie sporo własnych smaczków

ocenił(a) grę na 8

dalej lubisz być debile co nie ?

użytkownik usunięty
sylwester_3

To tylko jedno do tego mało wiarygodne źródło. Podaj inne np. jakiegoś znanego i poważanego na całym świecie portalu o grach lub samą wypowiedź twórców, wtedy udowodnisz swoją rację.

ocenił(a) grę na 7

Zaraz wklei jeszcze raz to samo i napisze, że nie umiesz czytać.

ocenił(a) grę na 8
DIDASKALIA

dalej lubisz być debile co nie ?

ocenił(a) grę na 8
DIDASKALIA

Wklej i to nie jeden raz pół debilu.Nie wiem kto ci dał dostęp do kompa.Ale pewno mam z tatą mając takiego posranego poyeba to sam bym się zlitował nad takim przyjebem jak ty

ocenił(a) grę na 7
sylwester_3

To brzmi jak bełkot rozryczanego szesnastolatka.

ocenił(a) grę na 8
DIDASKALIA

Czytać się naucz, i akceptuj prawdę, może wtedy coś z ciebie będzie idioto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones