PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628169}
8,0 8 841
ocen
8,0 10 1 8841
Dishonored
powrót do forum gry Dishonored

Klimat tej gry jest niesamowity! Ta gra sprawia, że nie śpię po nocach, bo marzę, że jestem na miejscu głównego bohatera. Na samo wspomnienie niektórych chwil w grze czuję wielką gulę w gardle z tęsknoty i innych niewyjaśnionych uczuć. Żadna gra jeszcze nie doprowadziła mnie do takiego stanu (zazwyczaj robią to tylko filmy). Głębia postaci, ich prawdziwość, naturalność i oryginalność. Każda osoba z Hound Pits jest niesamowita z osobna.
PS. Czy jest ktoś w stanie polecić mi czy to grę, książkę czy film w podobnych klimatach?

ocenił(a) grę na 9
Nidril

Thief :) Dishonored wzorował się na tym starym klasyku (pierwsza gra z 98', aktualnie jest tworzona czwarta odsłona). Teoretycznie jest to inny klimat (w Thiefie mamy pseudośredniowiecze, w Dishonored pseudowiktorianizm), ale świat jest dość podobny. W Thiefie masz lepszą fabułę, świat stoi na podobnym poziomiem, ale nie ma żadnych mocy (tylko fantastyczny sprzęt) i skradamy się głównie w cieniu, a naszą motywacją będzie zarobek i chęć świętego spokoju... Przynajmniej przez większość gry ;) Polecam wszystkie gry, radzę zacząć od Thiefa Gold i iść po kolei. Niech grafika cię nie odrzuca, ale muszę przyznać, że po czasie rozgrywka jest dość prosta (ale w Dishonored też taka była dzięki mocom, ale mimo nich też było bardzo łatwo jak dla gracza wychowanego na Thiefie...).

adriannnn

W grze ważniejsze jest dla mnie to co opowiada niż to jaka jest w niej walka. Dlatego chętnie spróbuję. :D Dzięki!

ocenił(a) grę na 9
Nidril

To dobrze, jak ja oceniam gry to zwykle dzielę je na trzy części: świat (w Thiefie to 10/10, Dishonored to 9/10), główny wątek fabularny (w Thiefie 9/10, Dishonored 6/10) oraz grywalność (w Thiefie 7/10, Dishonored 8/10). Jak widać, wolę Thiefa, ale Dishonored też fajny :) Miłego grania ;P

użytkownik usunięty
adriannnn

nie doceniasz trochę alternatywnej mocy endingów tej gry :D
podejmuj różne decyzję a gra się skończy o wiele inaczej, ja zamierzam ją przechodzić jeszcze 2 razy

ocenił(a) grę na 9

Wiem, przeszedłem grę dwa razy, pierwszy to luz, głównie unikanie, ale czasem dochodziło do walki (szczególnie po zdradzie), drugi to tylko kilkanaście przypadkowych zabójstw (przeciwnik spadł z szafki, albo po dostaniu bełtem usypiającym uderzył się o poręcz balkonu...) i wszystkie alternatywne eliminacje (prócz Havelocka). I teraz będę podchodzić na "assasyna" czyli ciche zabójstwa :) Ale to po "Knife of Dunwall" ;)

ocenił(a) grę na 10
Nidril

Wiedźmin, przeczytaj i zagraj w Wiedźmina.

Slackjack

Wiedźmina znam od dziecka i pałam wobec niego szczerym uwielbieniem, ale wątpię, żeby miał cokolwiek wspólnego z Dishonored. Ale dzięki, dobrych słów o wiedźminie nigdy wiele.

ocenił(a) grę na 8
Nidril

Na mnie podobnie działa historia opowiedziana w sadze Mass Effect ;) Więc może spróbuj tego?

Lahcim7106

Mass Effect. Czym byłoby moje życie bez tej gry...

Lahcim7106

Mass Effect został przeze mnie wchłonięty.

ocenił(a) grę na 8
Nidril

Polecam jeszcze książki z tego uniwersum. Wybitne to one nie są, ale ciekawie uzupełniają okresy pomiędzy grami ;)

Lahcim7106

Czytałem i rzeczywiście nie są wybitne :D

ocenił(a) grę na 9
Lahcim7106

http://www.youtube.com/watch?v=2hD4BcrDJdo

ocenił(a) grę na 7
Nidril

Sprawdź sobie "Zimne Brzegi" Siergieja Łukjanienki

użytkownik usunięty
Nidril

Koniecznie zagraj w starszą i pierwszą grę studia Arkane o nazwie.... tamdaradam - Dark Messiah of Might and Magic!!! Moja ulubiona, ukochana, najlepsza gra pod słońcem :D Przeszedłem na wszystkie sposoby. Od tego momentu obiecałem sobie, że kupię każdą grę Arkane Studios :)

Dark Messiah sprawdź!!! Najlepszy system walki na miecze z 1 osoby w historii gier wideo

Grałem i przeszedłem. Rzeczywiście godna uwagi gra.

ocenił(a) grę na 9
Nidril

half life2 + thief 3 = dishonored

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones