PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715951}
7,6 906
ocen
7,6 10 1 906
Dragon Ball Xenoverse
powrót do forum gry Dragon Ball Xenoverse

Powiem tak. Zakupiłem niedawno dragona na ps4 nie bacząc szczególnie na często karykaturalną grafikę czy inne niedociągnięcia. Lubię te sagę i brałem w ciemno ten tytuł. Odpowiadał mi mugen, gdzie nikt nie silił się na wyciągnięciu z tej gry czegoś więcej niż tylko zwykłej bijatyki. Oczekiwałem tego samego tutaj - fabułą jako dodatek do napierdzielanki ze znajomymi i czystego funu. Natomiast w Xenoverse? Absurdem jest dla mnie fakt, że należy przejść fabułę różnymi klanami by odblokować postaci, to jest dla mnie niepojęte. Motywy RPG nie są dla mnie zbyt kuszące, raczej mnie odrzucają i dlatego też mam dostępnych dopiero trzech wojowników. Jest jakiś sposób by ominąć ten irytujący proces?

ocenił(a) grę na 6
marcinhp

Tak, jest. Graj dalej. Nie prawda jest by zdobyć inne postacie trzeba grać innymi klanami(WTF?!-chodzi Ci o rasy?) Ja gram od początku jedną postacią i mam prawie wszystkie postacie oprócz tych dodatkowych(3ech) co dostaję się za kule. Co prawda motyw rpg nie jest szalenie rozbudowany bo masz tylko aż 6 opcji do rozdania pkt ale to jak rozdasz te pkt ma ogromne znaczenie podczas pojedynków tenkaichi(z innymi graczami). Tam właśnie, by wygrać to tylko i wyłącznie dzięki temu jakie ataki dobierzesz i jak rozdasz pkt. Jest naprawdę ciężko.

EmokahDzikuS

A w których questach można zdobyć smocze kule???Może ktoś podać numery ich??

ocenił(a) grę na 6
kevinek

poszukaj na YT ale na bank w tych gdzie walczysz na ziemi z cala ekipa ginyu i tam gdzie na poczatku walczysz z krilanem, tienem, yamcha a pozniej piccolo i gohan(ten sam quest)

kevinek

Smocze kule dropisz w questach, w których pojawiają sie inni Time Patrollerzy. Problem polega na tym, ze oni mają random factor pojawiania sie. Jak któregoś pokonasz, to też masz tylko jakiś procent szansy, że wydropisz smocze kule. Ale da sie. Ja już przywołałem Smoka z 5, czy 6 razy :)

użytkownik usunięty
Manobaru

Zabicie Freeza na czas 15 misja, najszybszy sposób dropienia kul w 90% przypadkach pojawiają się time patrolerzy wystarczy pokonać freeze w oznaczonym czasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones