PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656418}
6,6 418
ocen
6,6 10 1 418
Drakensang Online
powrót do forum gry Drakensang Online

Przyznam, że żywiłem całkiem spore oczekiwania wobec tego tytułu - oczywiście mając na uwadze to, że jest to pozycja F2P. Niestety, gra okazała się być... niezwykle słaba. Chcecie grać, tak jak ja, za darmo, dla frajdy? Zapomnijcie. Znaczy jasne, śmiało, próbować, ale nie wytrzymacie z grą dłużej niż kilka dni. Uśmieszki do graczy-sponsorów widoczne są na każdym kroku - zamiast wprowadzić przyzwoite mikropłatności na zasadzie: płacisz, to uraczymy Cię oryginalnym czymś-tam, śmiesznym strojem, szybszym levelowaniem... to nie. Producenci postawili na, moim zdaniem, najgorsze z możliwych wyjść: płacisz, to jesteś pełnoprawnym graczem, co najmniej o 50% silniejszym niż nie płacący na Twoim poziomie - nie mają z Tobą szans!

Tak, moi Państwo. Niestety, zamiast nagradzać no-life'ów miłym gestem, oni wolą maltretować zwykłych graczy. Żeby nie być gołosłownym: wybierasz, tak jak ja, maga. Pierwsze kilka poziomów idzie w miarę OK, ale już czujesz sapiącą Ci nad ramieniem nudę. Dostajesz nowe czary, ale masz ich ograniczoną ilość - nie zapłacisz, będziesz musiał się zadowolić kilkoma czarami przez calutką grę, a nie kilkunastoma. Jasne, widziałem tych maniaków grindujących odpowiednią energię do mocniejszych czarów... no właśnie, czy wymaga to komentarza? Grindować, by móc używać zaklęć, nie o lepsze przedmioty, acziwmenty czy inne honory? Zdecydowanie odradzam, mimo, że gra ładnie zachęca wizualnie, to szybko o niej zapomnicie, jeżeli nie znajdziecie w sobie tyle niezdrowego zaparcia, by brnąć w to szambo dalej.

Voytash89

ja grałem dość długo, od czasów bety jeszcze. Gra wtedy była troszkę inaczej zorganizowana. No ale..
Głównie chodzi o to, o czym mówiłeś, czyli o nudę. Kilka levelów idzie całkiem nieźle, później też jakoś, ale im dalej tym gorzej. Przede wszystkim prawie ciągle te same potwory. Zmienią tekstury, lvl, czy nazwę stwora i już jest nowy przeciwnik. haha.
No i samo levelowanie. Jest nudne z powodu nudnych zadań. Trzeba zbierać setki śmieci żeby zaliczyć questa. I tak przez całą grę. No i wyposażenie, też sama nuda. Prawie żadnych unikatów na zwykłych mapach. A bicie bosów to też porażka.
System PVP to już w ogóle nieporozumienie. Walczysz z tak wykoksowanymi graczami, że nie ma tam nawet czego szukać. Ci gracze to oczywiście płacący gracze. Byłem rycerzem i nie mogłem się nawet zbliżyć do maga bo mnie zabijał wpół drogi. A trzeba zaznaczyć, że miałem same legendarne przedmioty a w nich kamienie polepszające statystyki. Jednym słowem wielka niesprawiedliwość przy doborze graczy. Ostatnio było trochę lepiej. Ale i tak przestałem w to grać.

Wróciłem do świetnego Titan Quest. Masa przedmiotów, a i przechodzenie gry po raz wtóry nie nudzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones