PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613813}
6,6 26
ocen
6,6 10 1 26
Dungeons & Dragons Online: Stormreach
powrót do forum gry Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Słaby mmo wg. mnie.

użytkownik usunięty

Nie wiem czym zachwycają się ludzie, którzy wycenili go aż tak wysoko, ale wg. mnie gra
jest kiepska. Jeśli mam wymieniać wady i zalety to może zacznę od zalet. Gra ma moim
zdaniem bardzo otwarty świat, ciekawy początek, możliwość rozgrywki zarówno
solo jak i w drużynie, dość rozbudowany system rozwoju postaci oraz klimatyczną grafikę
no i obecnie występuje w wersji darmowej. Jednak te wszystkie zalety przyćmiło mi kilka
potężnych wad... Po pierwsze rozwój postaci jest strasznie powolny i kłopotliwy, aby
awansować trzeba pobić kilka barier doświadczenia i dopiero wtedy musimy pójść do
kogoś, aby nas awansował a tu z kolei przydzielimy sobie jakiś atut i trochę zwiększymy
zdolności i znów musimy zbierać doświadczenie w męczących fazach, aż do następnego
poziomu. Nie otrzymujemy doświadczenia za zabijanie zwykłych istot więc czasami
możemy poświęcić 2h na misję, zużyć i uszkodzić cały ekwipunek, po czym nie zbierając
ani jednego punktu doświadczenia zginąć i musieć zaczynać odnowa co jest okropne.
Aby awansować na 10 poziom poświęciłem grze cały miesiąc i ludzie których o to
pytałem twierdzili, że jestem bardzo szybki bo niektórym zajęło to nawet 3-4 miesiące.
Jeszcze parę wad, bardzo nie wygodny interfejs, brak polskiej wersji językowej,
słaby system społecznościowy, za niektóre elementy gry wciąż trzeba płacić, dziwnie ponury świat który czasami przytłacza.
Rzadko można spotkać postacie na poziomie wyższym niż 30 co świadczy o tym że gra
musi stawać się nudna. Grafika jak na swój poziom nie dorównuje stabilności rozgrywki,
mimo iż mam dobry komputer to i tak dość często się przycina,a po dłuższej chwili spada
średnia prędkość klatek na sekundę. Rozgrywka nie wciąga i nie poświęcę tej grze
więcej czasu. Poczekam na premierę ArcheAge w przyszłym roku.

Kolejne poziomy doświadczenia są zrobione na zwykłych zasadach D&D grafika jak na 2006 rok jest nawet ładna, ponury świat zapewne ma być klimatyczny, twórcy dali kilka płatnych rzeczy bo gdyby wszystko było za darmo to by nie zarabiali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones