PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611633}
7,5 746
ocen
7,5 10 1 746
Empire Earth
powrót do forum gry Empire Earth

Sama gra jest dobrze zrobiona i dopracowana. System edytorów pozwalał na stworzenie naprawdę pasjonujących rozrywek jednak ... gra kupiona przeze mnie po premierze zawierała pakiet błędów doprowadzających gracza do dzikiej pasji. Wówczas nie posiadałem jeszcze internetu na stałe łącze więc ściągnięcie patcha nie wchodziło w grę a niestety był to element obowiązkowy jeśli chciało się grę ukończyć. O co chodzi ? Otóż w III misji Nowej Rosji (kampania przyszłości) wyskakiwał błąd przez który nie można było jej ukończyć. Po prostu gra nie wykrywała postępu gracza i tak kończyło się na pustej mapie i nic ... Wciąż wyświetlało się jedno zadanie. Nie można było w żaden sposób go pominąć. Drugim wielkim zgrzytem okazały się scenariusze losowe. Nie można było ich rozegrać gdyż przez błąd po wczytaniu ukazywała się naszym oczom puściutka mapa. Bez surowców ani jednostek. Oraz oczywiście rozkoszna informacja iż ponieśliśmy porażkę. Tego ile się zagra nachodziłem nikt mi nie zwróci. Wymieniałem chyba z 4 razy egzemplarze w sklepie ale błąd zawsze występował. No a ja nawet nie wiedziałem że w internecie jest coś takiego jak patch.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones