PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014233}
6,9 51
ocen
6,9 10 1 51
Escape Academy
powrót do forum gry Escape Academy

Gra to szereg wyzwań, w których musimy w określonym czasie znaleźć wyjście z pomieszczenia lub po prostu rozwiązać wszystkie łamigłówki. Te są całkiem zgrabnie zrobione i w miarę różnorodne. Jednak największą wadą jest to, że musimy je rozwiązać w określonym czasie. Nie lubię jak mam presję czasu by rozwiązać zagadkę. Wolę podejść do tego na spokojnie. A tutaj cały czas z tyłu głowy było, by zmieścić się w czasie, co nie pomagało w skupieniu się na rozwiązaniu zagadki. Jestem pewien, że bez tego licznika spokojnie zmieściłbym się w czasie a tak tylko wprowadziło to tylko dodatkowe nerwy. Przez to w dwóch przypadkach dosłownie zabrakło mi 10 sekund. Bywa. Inna wadą jest to, że gra jest graficznie brzydka. To nie jest retro, niby jest w miarę czytelną, ale zarówno słabe 3D i jeszcze brzydsze 2D nie przypadło mi do gustu. Fabuła jest tylko tłem – mnie nie angażowała. Żarty bohaterów nieśmieszne a same postacie nudne i nieciekawe. Nie skorzystałem z możliwości dodatkowych rozmów z nimi. Skupiłem się tylko na zagadkach, które jak wcześniej wspomniałem są dobre. Dla miłośników tego gatunku jest to pozycja, z którą można się zapoznać, szczególnie, że od premiery jest w gamepassie.

ocenił(a) grę na 7
drenz

Czas można spokojnie zignorować, bo jest on tylko potrzebny do lepszej oceny.

znamir11

To zauważyłem. Można było po czasie zagrać z dodatkowymi minutami z czego skorzystałem, ale nie wiem, co się dzieje, gdy i ten czas się przekroczy. Powtarzanie poziomu czy nadal można było grać z dodatkowym czasem i tak w kółko? Jeśli tak, to ok, jeśli powtórzenie poziomu to już mniej ok :) (choć wtedy taka powtórka zajęłaby znacznie mniej czasu).

ocenił(a) grę na 7
drenz

Jeśli 5 minut nie wystarczyło do ukończenia poziomu, to można było wziąść jeszcze dodatkowe 10 minut. A jak dalej jest to nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones