PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608251}
7,0 3 748
ocen
7,0 10 1 3748
FIFA 10
powrót do forum gry FIFA 10

PC a Konsole

ocenił(a) grę na 7

W tym wypadku nie można porównywać wersja PCtowej do konsolowej. Wersja na kompy
zasługuje na 5, podczas gdy konsolowa na 9. To może być problem i wada systemu oceniania
gier- brak rozróżniania platformy.

piwlak

Na PC gram w 10 bo na więcej mój sprzęt nie pozwala raczej ale na XBOX grałem w 11 i jest niporównywalne. W 10 zawodnicy są dość sztuczni, ich ruchy nie są płynne, wszystkich zawodników przeciwnika można przejść jednym ruchem bez względu na poziom, trochę to irytujące ale pograć się da ;] 11 to już jest jednak klasa, zawodnicy chodzą tak jak powinni, dopracowano szczegóły ale irytuje mnie jedno - zdarza się, że zostałem sfaulowany a rzut wolny przyznawany jest przeciwnikowi i odwrotnie. Trzeba będzie zwrócić na to uwagę. Ale ogólnie obie gierki bardzo lubię i cenię ;] Aż nie mogę doczekać się jak wyglądać będzie 12 ...

lukasz00090

tryb zostań gwiazdą jest do dupy :P Tylko jeden sezon :P A transfery w trybie menadżera jeszcze gorsze :/
FIFA 13 i 12 najlepsze :D Ale w FIFE 10 grałem i z jezdnej strony dobrze wspominam tą gre :] Bo to była moja pierwsza gra p

ocenił(a) grę na 10
piwlak

ta gra jest dla mnie najlepszą sportową grą jaka w ogóle powstała na świecie.
tryb menadżerski jest super kupuje i sprzedaje zawodników.
zrobienie własnej drużyny oraz zawodnika sprawia największą frajde
a jeśli ktoś napisze recenzje przeciwną to niech mi to powie prosto w twarz bo jak nie to w dziób.

Rhydon

"a jeśli ktoś napisze recenzje przeciwną to niech mi to powie prosto w twarz bo jak nie to w dziób"
Nie wiem ile ty masz lat, ale na forum także obowiązują jakieś zasady. Takimi tekstami to wal swoim kolegom z piaskownicy, a nie na forum.

ocenił(a) grę na 3
Rhydon

W każdej fiife możesz kupować i sprzedawać piłkarzy i tworzyć własne drużyny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones