PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611115}
8,1 1 629
ocen
8,1 10 1 1629
FIFA 98: Road to World Cup
powrót do forum gry FIFA 98: Road to World Cup

Do tej pory żadna piłka nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak FIFA RTWC , jeszcze tylko WORLD
CUP 98 FRANCE była genialna z muzyką Chumbawamba.Na tamte czasy była czymś genialnym.

użytkownik usunięty
Kopski

Tak miałem ją oryginalną na PSX w niemieckiej wersji językowej. Najlepsza gra piłkarska jaką miałem :)

ocenił(a) grę na 9
Kopski

Zdecydowanie się zgadzam, FIFA 98 to najbardziej udana gra z całego cyklu. Mimo swojego wieku i słabej grafiki broni się tym co z latami nie ucieka: mianowicie grywalnością.

ocenił(a) grę na 10
aqu32

Pierwsza FIFA,w którą grałem.Na zawsze pozostanie w mojej pamięci.Całe dnie spędzałem przed kompem,łza się w oku kręci.Stare dobre czasy:)

ocenił(a) grę na 9
aqu32

zgadzam się zdecydowanie jedna z lepszych.fajne też było to w niej że można na hali grac.

ocenił(a) grę na 9
johnny89

No i przełomowy pomysł ( którego już chyba nigdy nie powtórzą ) Z halą od razu mi się podstawówka przypomina

lukaszbukasz

hala była w 97. W 98 już niestety nie, ale z tego co pamiętam można było jakieś modyfikacje pościągać...

ocenił(a) grę na 10
Arkanadien

Mylisz się. Piłka halowa był na 100% dostępna w FIFA 98 RTWC. Przegrałem w tą część setki godzin :)

W FIFĘ 97 nie grałem, więc nie wiem.

ocenił(a) grę na 9
Kopski

Dokładnie, to był przełom. Pamiętam grę skrzydłami, piękne wrzutki i strzały głową... wiele było tak fajnych aspektów. Piękna grafika i designerskie menu jak na tamten okres. Zapadła w pamięci, nie ma co.

ocenił(a) grę na 8
MrJUVE

Jednym słowem wielkie wspomnienia ;) Czy jest możliwość zeby odpalić Fifę na Win7 ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones