PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 635
ocen
8,4 10 1 22635
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

Główna kampania wg mnie jest bardzo dobra , misję są ciekawe (nie ma co oczekiwać jakiejś
mega górnolotności w końcu to FPS) w dodatku wiele z nich "owinięte" świetną muzyką podczas
ich trwania (chociażby misja ze spaleniem pól marihuany).Co do postaci występujących w grze,
główne skrzypce odgrywają antagoniści Vaas (Definition of Insanity!),Hoyte oraz Buck oraz z
"dobrych" postaci Dennis,Sam Becker oraz Willis.Troszkę denerwują te wszystkie dzieciaczki oraz
szybka przemiana Jasona w "super wojownika", ale da się przeboleć w końcu to tylko gra.Po za
misjami fabularnymi jest co robić w grze przynajmniej na jakiś czas.Na plus otwarty świat , który
jest piękny i przyjemnie zwiedza się go łodzią,jeepem,lotnią.A jakie są wasze wrażenia z gry ?:>

użytkownik usunięty
cuddy18

Akurat 'główna kampania' jest kiepska. Liniowa, sztampowa, króciutka.
"Wiele z nich jest owinięte świetną muzyką""(chociażby misja ze spaleniem pól marihuany) "To jedna jedyna taka misja z muzyką.
O ile Far Cry był grą genialną, to trójka już taka nie jest. Mocną stroną gry jest otwarty świat, odbijanie posterunków po cichu daje dużą frajdę i jest jakimś wyzwaniem. Fajne jest włażenie na maszty.
Reszta elementów gry jest słaba. Zwłaszcza misje fabularne sprawiają an mnie wrażenie robionych na kolanie. Byle były. Pierwszy Far Cry nie był oskryptowany. Gracz dostawał mapę, zadanie i jak je wykonał, to była jego(gracza)sprawa. Poziomy były tak pomyślane, że dawały dość sporą możliwość manewru. Zajścia wroga z drugiej strony. Czasem do celu wiodła inna, mniej oczywista ścieżka. W misjach fabularnych w Far Cry 3 już tego nie ma. Skrypty rządzą. Do celu wiedzie jedynie słuszna droga. Swoboda pozostała w tzw swobodnej eksploracji wyspy. W zadaniach pobocznych również swoboda gracza jest ograniczana.

cuddy18

ja tez bawiłam się świetnie i gra jest naprawdę dobra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones