PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 635
ocen
8,4 10 1 22635
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

Gameplay : http://www.youtube.com/watch?v=3nXjcMlX8oE&feature=player_detailpage
Zapowiada się lepiej od swojej poprzedniczki. Widać kilka nowości jak chowanie się za osłonami czy efektowne ciche zabójstwa, ale to dopiero pierwszy gameplay i kto wie czym chłopcy z Ubisoftu raczą nas jeszcze zaskoczyć. Szczerze to po fatalnej fabule, a raczej jej braku w dwójce to właśnie jej najbardziej oczekuje w nowej części. Czegoś co by mnie zachęciło do kupna... W dwójce owszem mieliśmy świetne odwzorowane tereny malowniczej Afryki, ale nie idzie w to grać bez poważnego celu głównego. Tutaj mamy być fotografem próbującym się wydostać z wyspy wraz ze swoja dziewczyną... <ziew> Jeśli to tyle to ja dziękuję, mam nadzieję na jakieś ciekawe zwroty akcji i rozwinięcie fabuły. Po nudnej dwójce ciekawi mnie jak spróbują nie przynudzać w trójce. Niepokoją mnie też punkty doświadczenia i umiejętności... Jednak póki co jestem pozytywnie nastawiony do nowego FC i z nadzieją oczekuje że tej części nie schrzanią.
A jak tam wasze nadzieje związane z trójką? Na co liczycie? Myślicie że tym razem Ubisoft zrobi na prawdę poważną grę? Czy może znów powstanie kolorowy shit? Piszcie o swoich odczuciach.

Pieniak3

Ja mam nadzieję, że będą mutanty i że będzie to jakoś powiązane z jedynką.

0wner2

"...gracze sami zdecydują o rozwoju jego losów."
Myślę, że będzie to właśnie 1 połączona z 2. Będzie fabuła (mam nadzieję :P) i będzie też można niezależnie przemieszczać się po całej mapie - jak to było w 2. Poczekamy zobaczymy...

box_pudlo

Ale chodzi mi o powiązania w sensie fabularnym, a nie o to, że znowu będziemy na tropikalnej wyspie.

użytkownik usunięty
0wner2

No widać ze chyba kontynuacja, z jedynki, bo wszystko wskazuje na to że akcja się rozgrywa na wyspie :)
Ale mutanty muszą być....:):)

ocenił(a) grę na 8
Pieniak3

Zapowiada się genialnie nie mogę się doczekać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones