PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 627
ocen
8,4 10 1 22627
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

i to jest pora dnia. Noc jest zupełnie niepotrzebna, bo wyspa jest niesamowita właśnie w dzień. W nocy
jest słaba widoczność, nic się nie dzieje, a piraci reagują tak samo czujnie jak w dzień. Mimo wszystko
daje tej grze 10. Mogę sobie darować każdą innę grę, ale FC 3 to dla mnie najlepsza gra jaką
zrobiono. Pewnie nawet FC 4 jej nie pobije patrząc na gameplay, bo jakoś średnio mi się ona podoba,
ale kto wie, może nadejdzie nowy król.

ocenił(a) grę na 9
ollo

Yo! Właśnie zainwestowałem w tą grę bo po prostu trzeba ją mieć... Natomiast co do tematu nocy - gdyby jej nie było to też by straciła na klimacie, wystarczy, że zmieniliby reakcję strażników na bardziej powiedzmy ospałą o otępiałych zmysłach ( ale też nie wszystkich ) ... jeśli chodzi o wyspę to powinna być zdecydowanie bardziej niebezpieczna gdy zapadnie zmierzch, bo przecież większość drapieżników wtedy pokazuje swoje walory łowieckie. Niestety muszę zacząć grać od nowa a miałem 50% gry z głowy ;/ kupa czasu ;] bardzo podobają mi się motywy halucynacji :D nigdy ich nie miałem,ale wyglądają bardzo realistycznie ;] 10 ode mnie! Peace!!! ;]

ocenił(a) grę na 9
ollo

P.S. nowym królem będzie wiedźmin 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones