PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 635
ocen
8,4 10 1 22635
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

gameplaya widziałem i gra wygląda za zarąbistą tylko fajnie by było jak by była na XP'ka

ocenił(a) grę na 9
adamjan1997_filmweb

Xp to antyk

vince25xx

dokładnie!

patrykzz

Ale na XP nie potrzebujesz tyle RAMu mieć co na Viście i Win 7, i gry na XP chodzą płynniej.

DamianGZYL

Wystarczy wyłączyć aero jeśli rzeczywiście komuś na 7 laguje. Poza tym moim zdaniem 4gb ram ddr3 wystarczą do każdej gry na co najmniej średnie ustawienia graficzne oczywiście nie zapominając o reszcie configu.

DamianGZYL

czasy się zmieniają i większość gier już niedługo nie pójdzie na xp

użytkownik usunięty
adamjan1997_filmweb

Sam byłem entuzjastą XP, ale odkąd przesiałem się na W7 64 bit za nic bym nie wrócił do XP. Ten system ma już 10 lat.. czy nawet więcej. Bez przesady.

W7 naprawdę daję rade

adamjan1997_filmweb

Może mu byście powiedzieli czy pójdzie na XP czy też nie jak się pyta, a nie się wymądrzacie, tak pójdzie na XP z dodatkiem SP3

ocenił(a) grę na 9
adamjan1997_filmweb

Pójdzie. U kumpla na xp chodzi jak przecinak

vodka85

Mam windowsa XP tyle że sp2. Czy to znaczy że gra mi nie pójdzie??? Dodam że Starcraft 2 też wymagał sp3 a gra mi działała prawidłowo. Proszę odpiszcie bo nie wiem czy kupić

ocenił(a) grę na 9
Emimarshall

http://cs.ubi.com/pl-PL/product_detail.aspx?cid=tcm:63-63062&ctid=tcm:50-14994-3 2&pid=tcm:63-15291
co najmniej XP sp3

vodka85

szkoda że gra nie posiada dema.

ocenił(a) grę na 9
Emimarshall

Jaką masz grafikę i procek?

vodka85

C2D E6600
4GB RAM
Geforce 9800GT

ocenił(a) grę na 9
Emimarshall

DX9 na średnich powinno śmigać. Zrób format ,wgraj Windows xp sp3 i będzie śmigać bez problemu. Na wymagania nie patrz w tą gre trzeba zagrać.

vodka85

Tylko że ja nie mam zamiaru na razie robić formata bo mam za dużo cennych danych na dysku... Starcraft 2 też potrzebował sp3 a gra śmiga jak marzenie, tylko przy instalacji wyświetliła się informacja że mam sp2 i wydajność w grze może spaść czy coś takiego. Może tu będzie tak samo?? Strasznie mi zależy na tej grze,nie wiem czy kupić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones