PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 635
ocen
8,4 10 1 22635
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

Far Cry 1,2,3

ocenił(a) grę na 7

Według mnie FC1 najlepszy z jednego powodu. Z takiego powodu że chyba najbardziej wciąga gracza ;) , typowy old school z zamkniętym światem - tego mi było trzeba. Natomiast Far cry 3 jest lekko mówiąc nudny. Grafika świetna - ale to dla mnie nie ma żadnego znaczenia , żadnej gry po tym nie oceniam - chyba że już całkowita przeginka :). Fabuła nie jest zła , ale co najgorsze w tej grze to otwarty nudny świat. Cały czas kosimy tych samych przeciwników cały czas z tej kosy , cały czas musimy skakać po durnych wieżach i łazić po jakieś badyle i oczywiście jeździć bezsensu po tej mapie. Jak nie odblokuje się punktów przenośnych tak szkoda grać w ogóle...Gra strasznie się nudzi po jakimś czasie....Daje jej 7/10...Gram teraz w FC2 i uznaje że to jest jota w jotę to samo , aby fabuła inna - nie bardzo wciąga. Gry FPS z zamkniętym światem są stanowczo o wiele wiele lepsze...Bo jest ukazane sedno fabuły gracz się cieszy przechodzeniem , a tak to postawią na jakieś pierdoły , a nie na najważniejsze rzeczy...

GTRcreative

W trójce poprawili jedynie to (jeśli się nie mylę) względem dwójki że nie respią się tak ci strażnicy na posterunkach jak w dwójce
Reszta czyli jakieś 70 % gry wsadzone na siłę mało grywalne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones