PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 627
ocen
8,4 10 1 22627
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

Według mnie Far Cry 3 jest zaraz po Skyrimie najlepszą grę z otwartym światem. Co o tym sądzicie? Komentujcie.

ocenił(a) grę na 1
Lukasz97_Filmweb

Co ty wiesz o otwartym świecie ?! Jestem fanem sandboxów, Gram we wszystko co tylko przypomina sandbox-a bo kocham otwarty świat. Farcry 3 jest najgorszym sandboxem w jaki grałem i najgorsza gra fpp. Każda gra fpp rozwala różnorodnością i fabuła farcry 3 i kazðy sandbox w jaki grałem.

Dla mnie farcry 3 jest numerem jeden wśród najnudniejszych, wtórnych, zupełnie nie różnorodnych gier zaras po skyrimie.

Nigdy nie widział tak monotonego otwartego świata... nigdy i tak do bulu glupiej, nielogicznej nie trzmajacej sie kupy fabuły dla dzieci ponizej 15 roku zycia.

Skyrim i far cray 3 to sa takie justiny bibery wśród gier, zero orginalnosci , wtórne, nudne, monotonne. technicznie na poziomie gier sprzed 10 lat, graficznie biednie, ale dobrze sprzedane wykreowane marki dla dzieci. Milion 13 latków mówi że super, wiec musi być dobre hahha tak samo jak justin biber to dobry muzyk.

ocenił(a) grę na 10
emp

Drogie empie jak przeczytałem twój komentarz to się szczerze roześmiałem.
Twoje argumentacje są przerażające, a raczej beznadziejne. Twierdzisz, że te gry są ubogie graficzne, a ja ci powiem grafika to nie wszystko. Ważniejsza jest fabuła, oraz np. system walki niż wygląd graficzny. Cytuje cię "zero orginalnosci , wtórne, nudne, monotonne...", po tym fragmencie dopowiem ci jedno : Skyrim jest doskonałym rpgi-em w otwartym świecie, a Far Cry 3 owszem nie trzyma się kupy, ale o to w fps-ach chodzi, mają być śmieszne, zwariowane, ponieważ odrywa to nas od szarej rzeczywistości i daje możliwość bawienia się w wirtualnym, otwartym świecieeeeeeee.
No cóż każdy ma swój gust.
P.S. Ciekawi mnie dlaczego tyle razy wspomniałeś o panie JB, widocznie chyba jesteś jego fanem.

użytkownik usunięty
Lukasz97_Filmweb

Citra jest najlepsza

emp

Ja przepraszam że się wtrącę i o to spytam, ale ile Ty masz lat ?... Wnioskując po tym, jak piszesz to obstawiam, że nie za wiele... cytuję : "zaras" , "bulu" , "far cray" , "biber"... szczerze... dałbym Ci teraz ... 12(góra) lat... tak durnych i trollujących komentarzy jeszcze nie widziałem...(czytałem też Twoje pozostałe odnośnie "Prometeusza" i "Pokłosia" )... nie wiem, albo nie grałeś w ogóle w tą grę, albo ją włączyłeś, w dodatku na najniższych detalach, skoro mówisz tak jak mówisz o grafice tejże gry, i przejechałeś, bądź przebiegłeś(na pojazd mogło się ciężko wsiadać.. ) od jednej wierzy radiowej do drugiej, patrząc tylko od dołu z kilkunastu metrów nawet się do niej nie zbliżając... i bez obrazy, ale nie wiem co jest z Tobą nie tak... może po prostu jesteś za głupi na grę tego typu, skoro nie rozumiesz fabuły gry... no naprawdę trzeba być.. przepraszam.. ogromnym kretynem... jak sobie nie umiesz wszystkiego posklejać, łączyć faktów itd., to nie mów o czymś że jest to nielogiczne, skoro sam masz nielogiczne myślenie i wszystkich wprowadzasz w błąd... W imieniu ludzkości, a szczególnie jej części grającej w Far Cry 3, bądź chcących w przyszłości w to zagrać, upraszam, abyś zamilczał, najlepiej na zawsze, przynajmniej tu...
P.S. do : Lukasz97_Filmweb - co racja to racja :) podejrzewam, że ktoś powyżej 12 roku życia, by o nim już nie wspominał w komentarzach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones