PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 635
ocen
8,4 10 1 22635
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

Najpierw zagrałem cod i nie podobał mi sie pod wieloma względami.Chyba tydzień póżniej zagrałem w FC3. Wg mnie gra roku.Pytanie do was co wolicie bo 2 FC3

FredzioPl2

Wiesz nie chce nic mówić, ale te porównanie jest kretyńskie :). W BO2 nawet nie wiem czy jest jakaś fabuła, wziąłem się od razu za multi bo po to kupiłem tą produkcję, co kazało się potem dosyć syfiaste (MW3 był tak lipny że sprzedałem go prawie od razu i obiecałem sobie że następnego coda nie kupię) ale cholera kupiłem i jest słabo. Chodź gram czasami to nie uważam to za jakiegoś super Multiplayera. A FC3, ta gra to majstersztyk. Jeżeli grałeś to nie muszę opowiadać o Samych plusach tej gry. A co do multi, fajne, mniej denerwujące niż w bo2 ale trzyma poziom. Ale no gdybym musiał brać udział w twoim plebiscycie to wybrałbym FC3.

ocenił(a) grę na 10
Cassidys

Na dodatek w FC3 jest edytor map więc praktycznie trudno jest tam się nudzić.

ocenił(a) grę na 10
Dima98

Wiem że jest znakomity (moim zdaniem bo 2 to największe gówno tego roku)

ocenił(a) grę na 10
FredzioPl2

"Kupowanie tego samego gówna w kółko i w kółko oczekując pieprzonych zmian. To jest szalone" :D

ocenił(a) grę na 10
Cassidys

Dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 10
Cassidys

Kurcze sory że tak póżno.Przejdźmy do rzeczy MW3 to lipa zgodzę się z tobą.Właśnie dziś ukończyłem jedynke która moim zdaniem kes lepsza pozdro>

FredzioPl2

Btw, kupowanie takich gier nie boli. :)

ocenił(a) grę na 10
Cassidys

Ale ja mam FC3 jak chcesz mogę przesłać zdjęcie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones