PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 627
ocen
8,4 10 1 22627
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

Świat FC jest o wiele bardziej interesujący niż świat za oknem (to trochę niepokojące). Uwielbiam
przejażdżki po wyspie, roślinność i wodę (ależ bym się popluskał w takiej wodzie), a japońskie
podziemia z ogromnym silnikiem to miazga (uwiebiam takie klimaty, jakie tam mogłyby być robione
projekty i eksperymenty).

ocenił(a) grę na 10
ollo

dosłownie wyjąłeś mi to z ust a przejażdżki po wyspie z tak wspaniałym krajobrazem po prostu kocham ; )

ocenił(a) grę na 10
lolexX123

Też miałem takie odczucie ;)

ocenił(a) grę na 8
ollo

ja przechodzę również 2 raz i pobrałem mod:

"Far Cry 3
mod Swartz mod Compilation (1.3)"

ocenił(a) grę na 9
ollo

Czemu by nie zacząć robić tego na żywo? :)

ocenił(a) grę na 8
barteknr1

bardzo dobry pomysl by sie w polsce przydal far cry na zywo najfajniejsze w tej grze bylo wbijanie noza do mordy

ocenił(a) grę na 5
ollo

"Przymierzałem się do 3 razu, ale przeczytałem wczoraj, że jest opcja resetowania posterunków,więc dla mnie bomba (wracają małpie figle i zaginiona wyprawa)."

Gdzie takowa opcja jest? (mowa o PS3) bo grę przeszedłem,posterunki rozbite a jeszcze bym sobie kilku piratów cichaczem pomordował.

ocenił(a) grę na 10
Psycho_Daddy

Nie wiem jak jest w PS3, ale możliwość resetowania posterunków, pokazała się w patchu do FC3 na PC (options/gameplay/reset outposts). Tu masz wszystko opisane: http://www.eurogamer (skasuj to) .pl/articles/2013-02-19-nowy-poziom-trudnosci-w-patchu-do-fa r-cry-3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones