PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 627
ocen
8,4 10 1 22627
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

Otóż czasami zdarza się, że na początku gry, po kupnie pistoletu w sklepie w Amanaki, a także wzięciu lepszej broni stamtąd po odblokowaniu masztu radiowego, nie da się jej wyciągnąć - Jason po prostu lata z gołymi rękami i może atakować jedynie maczetą. Na szczęście problem mija w misji "Zabezpiecz posterunek", bo po zabiciu jednego z piratów (choćby po cichu) postać przejmuje od nieboszczyka AK-47 i strzela już normalnie.

Gorzej, że obiło mi się o uszy, że błąd potrafi wystąpić także w dalszych etapach rozgrywki.

ocenił(a) grę na 10
Evangarden

Zrobiłem tak jak napisałeś powyżej , i u mnie nie wystąpił ten bug ... dziwne .........

snajper12331

Cóż, bugi mają to do siebie, że nie zawsze występują u każdego. Krótkie śledztwo w Googlach wykazało jednak, że przynajmniej kilka osób miało ten sam problem. Niemniej jednak, na szczęście był to jedyny przypadek w całej grze i później nie natknąłem się już na żadne podobne nieprawidłowości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones