PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 635
ocen
8,4 10 1 22635
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

Witam.


Postanowiłem, że wyślę mail do scenarzysty Far Cry 3, Jeffrey'a Yohalem'a. Nie będę go tu pokazywał, bo jest zbyt długi, ale w wielkim skrócie pisałem mu o tym że nie jestem zadowolony z zakończenia gry (czyli że fabuła była super, ale zje**li zakończenie) mimo że reszta fabuły powaliła mnie na kolana i że coś powinni z tym zrobić. Po 3 miesiącach dostałem od niego odpowiedź.

BYŁBYM WDZIĘCZNY, ŻEBY KTOŚ Z BARDZO DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO PRZETŁUMACZYŁ WIADOMOŚĆ, KTÓRĄ ZA CHWILĘ PRZECZYTACIE. JA SIĘ TEGO NIE PODEJMUJĘ PONIEWAŻ SAM NIE ROZUMIEM OKOŁO 1/4 Z TEGO CO MI NAPISAŁ, A PRZEZ GOOGLE TŁUMACZA NIE BĘDĘ TŁUMACZYŁ, BO MOGŁOBY TO STRACIĆ KONTEKST.

~~
Hi Damian,

I appreciate your love of the game and its characters! There were plans for a longer ending but the budget ran out. The ending originally went like this: after Citra's death, all the Rakyat bend down, bowing to Jason, while Dennis holds Citra's body. The player then walks through all the bowing warriors, leading his friends out of the temple. At the exit, Riley turns to look back and Jason says, "Come on, Riley. We're going home." Then the credits had a voicemail message:

JASON (phone) Hey. I guess I missed you. I can't really talk for long. I have to pick Riley up from school and take him to flight training. He just got his license, you should have seen the ceremony. The kid was beaming. And, uh...I think I might have that job at the studio. Not sure yet, but fingers crossed. [beat] The thing is, I miss you. And I know you can't forgive me. But I believe that we have more to say to each other. I'm not giving up. Liza. Call me."

As for the thing about Riley's flight training repeating, the video at the beginning is a montage of events from the trip before the island, including the moment in the bar with Grant.

Thanks again for your love of the game!

- Jeffrey
~~


Pozdrawiam, Damian.

DamianGZYL

Tak ogólnie to:
_____

Docenia twoją miłość do gry i bohaterów. Mieli plany na dłuższe zakończenie, ale skończyły się pieniądze. Wyjściowe zakończenia miało być takie: po śmierci Citry wszyscy Rakyat uklękli przed Jasonem podczas, gdy Dennis trzymał ciało Citry. Gracz przechodzi między kłaniającymi się wojownikami i wyprowadza przyjaciół ze świątyni. Przy wyjściu Riley odwraca się, a Jason mówi: Chodź, Riley. Idziemy do domu. W czasie napisów miało lecieć nagranie z wiadomości głosowej:

Cześć, tęskniłam za tobą. Nie mogę za długo rozmawiać, muszę odebrać Riley ze szkoły i zawieść go na trening latania. Właśnie dostał licencje. Gdybyś tylko widział ceremonię, dzieciak promieniował<jako, że szczęściem > I myślę, że mogę dostać tą pracę w studiu. Nic pewnego, ale trzymam kciuki. Rzecz w tym, że za tobą tęsknię. Wiem, że nie umiesz mi wybaczyć, ale wierzę, że mamy sobie dużo do powiedzenia. Ja się nie poddam. Liza. Zadzwoń do mnie.

To zdanie nie ma dla mnie za wiele sensu, nie znam kontekstu, ponieważ ja nawet w tą grę nie grałam, ale dosłownie: Jeżeli chodzi o powtórkę szkolenia Riley, wideo na początku to montaż wydarzeń z wyprawy przed wyspą, w tym scena w barze z Grantem.

Jeszcze raz się cieszy, że kochasz grę.
____

To tak ogólnie, jeżeli chodzi o sens wiadomości, wybacz, ale nie chciało mi się dłubać przy tym, żeby miało to ręce i nogi i brzmiało naturalnie ;p
Tak jak napisałam, nie grałam w grę, więc jeżeli przekręciłam coś z nazw własnych albo pomieszałam płci - z Rileyego chciałam zrobić dziewczynkę :D - to przepraszam ;)

Werniem

Dzięki, doceniam chęci :D

ocenił(a) grę na 9
DamianGZYL

Wybaczyć czego? Oto jest pytanie...

ocenił(a) grę na 8
DamianGZYL

Napisales do niego email (wiec sadze, ze znasz jezyk?) A czytac nie potrafisz po angielsku?

dawid1420

Wiem mniej więcej co on mi odpisał, ale nie jestem w stanie tego wszystkiego dosłownie przetłumaczyć, ale kolega wyżej już przetłumaczył więc nie ma problemu.

DamianGZYL

ekhm... koleżanka,nie kolega ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones