PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 627
ocen
8,4 10 1 22627
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

Rewelacja

ocenił(a) grę na 10

tylko że za bardzo podobna do jedynki. Dwójka była w innym klimacie, a tutaj mam wrażenie jakbym
po prostu grał w ulepszoną wersję części pierwszej. Bardzo liczę na czwórkę

ocenił(a) grę na 7
theMedicalDoctor

Trzeba jednak przyznać, że w porównaniu do kilku gniotów, które powstały, ta gra trzyma poziom.

ocenił(a) grę na 8
theMedicalDoctor

Ale to chyba dobrze? Po to gry mają ten sam tytuł, żeby przejawiać jakieś podobieństwa, natomiast ciężko mi znaleźć jakiekolwiek podobieństwo między pierwszym a drugim Far Cry'em. Trójka przynajmniej wraca jako tako do korzeni serii.

ocenił(a) grę na 8
theMedicalDoctor

No to teraz mnie zaciekawiliście. Lata temu czekałem na FC2 z niecierpliwością, wtedy jeszcze prowadziłem stronę poświęconą grom takim jak Crysis, Mafia, Far Cry itp, ale moje losy sprawiły, że nigdy nie miałem okazji w nią zagrać. Skoro znacznie odbiega od FC1 i FC3, to może być całkiem ciekawym tworem. Muszę kiedyś poświęcić trochę czasu na nią :)

ocenił(a) grę na 9
Bonaducci

FC2 to jedna z najgorszych gier jakie dane było mi zagrać w moim życiu. Poboczne misje w FC3 są ciekawsze niż te główne w FC2. Był bardzo duży hype na tę grę i nie ukrywam, że sam pragnąłem w to zagrać lecz mój sprzęt nie ogarniał tej gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones