PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 635
ocen
8,4 10 1 22635
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3
ocenił(a) grę na 1
ollo

A ja całkowicie odradzam każdemu kto ma jakiekolwiek wymagania odnośnie gier sandbox i fpp. Gra jest tragicznie nudna , wtórna i monotonna. 2 wyspy na których jest 5 wyróżniających się miejsc, a reszta wygląda tak samo. Gra wygląda jak jakieś tech demo. Przeszłem dla zasady. Fabuła w 100% dla max 15 latka który chce zobaczyć cycki i w życiu nie zaruchał. Pseudo brutalna i drastyczna.. od taka reklama dla dzieci. Ciagle robimy to samo w tych samych miejscach w ten sam sposób z totalnie nie dorozwinietym przeciwnikiem.

ocenił(a) grę na 10
emp

Emp ty się już zamknij bo gowno wiesz... Ollo zgadzam sie z tobą w 100% . Gra wymiata :)

Dawid190419

pytanie czy ta gra jest długa? czy tak jak Medal of Honor (2010)?

ocenił(a) grę na 10
12wojtek

Ok. 30 godzin gry bez przerwy na najwyższym poziomie trudności. Jeśli nie czujesz się rewelacyjnie w FPSach - bierz normal.
Czas przeze mnie podany to bardzo liniowe przejście fabuły przy niewielkiej eksploracji i robieniu wątków pobocznych. Gdybym się sprężył to pewnie i w 25h bym skończył.

Natomiast jak chcesz czuć klimat to rób wątki poboczne, eksploruj, słuchawki na uszy, głośność max i heja :) Gra urywa dupę!

morning_calm

ok dzieki

ocenił(a) grę na 7
Dawid190419

Emp wyraził swoją opinię o grze. Napisał nawet co mu się w niej nie podoba, a ty odpisałeś mu żeby się zamknął bo gówno wie, BARDZO K..WA DOJRZAŁA ODPOWIEDZ!!! Jeżeli się znim nie zgadzasz to poprzyj to jakimiś argumentami, a nie zachowuj się jak dziecko, chyba że jesteś dzieckiem to przepraszam.

lucpsx

A Dawid190419 wyraził swoją opinię o komentarzu Empa. Słuszną opinię swoją drogą.

ocenił(a) grę na 9
emp

to nie jest sandbox tylko strzelanka z otwartym światem idioto -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones