PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 635
ocen
8,4 10 1 22635
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

Udana kontynuacja.

ocenił(a) grę na 8

Ciekawe zadania, przyjemnie się gra...

Rob_Rock

Ciekawe że ludzie potrafią się bawić przy tak nudnych tytułach jak far cry 2 i 3

Psyhe

Również nie znalazłem w grze nic ciekawego i dziwi mnie skąd taka wysoka ocena. To jest przecież FC2, który był bardzo kiepski, tylko że z kolorowymi palmami a nie szarą pustynią.

mmaakkss

Fabularne wstawki były nawet OK na plus można by też niektóre postaci zaliczyć ten cały psychol ,Citra lub doktorek narkoman
Niestety było tego za mało w porównaniu do reszty i całość wypada słabo
W 70 % gra jest wypchana "sianem" na siłę i sztucznie przedłuża granie

Psyhe

Ja się znudziłem gdzieś w połowie odkrywania wyspy, potem się dowiedziałem że jeszcze jest druga wyspa , przecież to katorga jakaś :)

mmaakkss

Ja to robiłem tylko dlatego że myślałem że cała gra mi to jakoś zrekompensuje niestety tak się nie stało

Ubisoft jest mistrzem w reklamowaniu swoich zwałowanych produktów
Nawet reklama w TV wprowadzała w błąd

ocenił(a) grę na 8
Psyhe

Dla mnie bzdurne jest to, że w plecaku, każdy listek zajmuje ci jeden slot, tak samo skóry... W wiedzminie było tak to zrobione żebyś sobie plecaka nie zapychał i miałeś kwiatek i obok niego liczbę ile go posiadasz w jednym slocie oczywiście... a tu głupota

WujekChu1ek

No i to że musiałem ganiać jak głupi po wyspie żeby mieć lepszy ekwipunek nie mówiąc już robieniu mikstury która powodowała że rośliny świeciły LOL kto to wymyślił !? :/

ocenił(a) grę na 8
Psyhe

Heheh racja najbardziej wkurzają mnie kozy i jelenie:P Spie...ąj jak by się koksu nażarły:P

WujekChu1ek

Pier*olicie farmazony. Gra jest zajebista, super aktorstwo większości postaci, ciekawa fabuła i bronie. A mikstur nikt wam nie każe robić więc nie narzekaj, bo to tylko narzędzie które ma ułatwić i uprzyjemnić eksploracje wyspy.

ocenił(a) grę na 8
DamianGZYL

Nikt tu nie napisał, że gra jest do dupy, gra ma swoje wady i zalety tak jak wspomniałeś, nie jest idealna musisz przyznać mi racje ma kilka niedociągnieć, ale aktorsko i graficznie jest na przyzwoitym poziomie, wyrazistość postaci tak samo. ode mnie 7/10

WujekChu1ek

Wszystko ma swoje wady i zalety. Ale akurat w tej grze zalety przygniatają wady :) Chociaż fakt z tym, że jeden listek w slocie równa się jednej skórze, itp. Ale to są drobnostki które nie wpływają na moje bardzo pozytywna odczucia z tej gry. Mnie najbardziej zawiodło zakończenie, bo nic sie z niego nie dowiedziałem, ale i tak gra zasłużyła na 10/10. Pozdro.

ocenił(a) grę na 8
DamianGZYL

Jeszcze minusem jest zbyt duża wyspa i eksploracja jej nudzi się po czasie, ja jestem dość zażartym graczem i lubię wszystko odkryć/upolować/zniszczyć posterunki/odnaleźć skarby i listy żeby wzmocnić swoje xp ale po czasie to nudzi tak jak wykonywanie misji pobocznych... W sumie to mam już prawie wszystkie maszty i posterunki zdobyte i zacząłem grać "fabułę" i bardzo mi się spodobała, podobała mi się misja z tym starożytnym nożem i eksploracja starych świątyń, od razu mi się Tomb Raider skojarzył:P Zmieniam ocenę na 8/10 zobaczę jak na razie i gram dalej:P A jak nie grałeś w nowego tomb raidera to polecam bo na prawde świetna giera!!!

ocenił(a) grę na 8
DamianGZYL

Mam już wszystkie maszty i posterunki... Gram dalej misje:P

WujekChu1ek

Czekam na Twoje odczucia po zakończeniu, bo mnie trochę zawiodło. Pzdr.

ocenił(a) grę na 8
DamianGZYL

Już skończyłem i nawet udało mi się ukończyć jeszcze Resident Evil Revelations( w 9 godzin szybka akcja:)) Hmmm moje odczucia, powiem tak wybrałem zakończenie z uratowaniem przyjaciół i tak o nie zachwycało ale nie było też złe, podobały mi się jego przemyślenia na końcu, bardzo fajne ode mnie 8/10 było kilka niedociągnięć ale fabularnie spoko. Czekam na film teraz, nie wiem czy słyszałeś ale Ubisoft będzie swoje gry ekranizować... Teraz chyba zacznę grać w Remember Me, mam trochę wolnego to trzeba nadrobić zaległości:P grałeś może?? A jeszcze odnośnie zakończeń, to teraz taka moda jest między wierszami coś tam coś tam i różne niedomówienia... grałeś W Bioshocka infinite, tam też jest dziwne zakończenie:P

WujekChu1ek

Nie grałem, ale zapraszam do przeczytania mojego nowego wątku dot. tej gry w tym serwisie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones