PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 635
ocen
8,4 10 1 22635
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

chcę kupić coś starszemu na gwiazdkę z gier typu FPS. Najlepiej z tych wydanych w tym roku. Co
kupić?? Zaznaczam, ze ojciec grywa tylko w single player. Podajcie proszę kilka tytułów
(grywalność, fajne misje, grafika). Dzięki za podpowiedzi...

1980kali

Najlepiej Far Cry 3 :D Jeśli nie to ja polecam Dishonored. Na PW wysłałem link do rankingu gier pewnej strony :)

Hellsing666

Sorki nie można wysłać PW :(

ocenił(a) grę na 8
1980kali

Black Ops II ,Max Payne 3 lub Far Cry 3...zdecydowanie najlepsze pozycję tego typu wydane w tym roku....Wszystkie trzy są świetne i nie umiem wybrać z nich najlepszej:)

ocenił(a) grę na 10
1980kali

Max Payne 3 jest świetny, to fakt, ale to nie FPS o których mowa. Zdecydowanie Far Cry 3. Jedna z najlepszych FPS w jakie grałem, a grałem w bardzo wiele. Mój starszy również pocina tylko w single i jest gierką zachwycony (stary wyjadacz w strzelankach, fan Half-Life, AVP, Quake, Unreal i innych klasyków, w tym również Far Cry 1). Ja przed momentem skończyłem główną fabułę i polecam z całego serca, gra daje mnóstwo frajdy i jest grywalna jak cholera. Do singla nie radzę kupować Black Ops 2, nie grałem co prawda ale jak każda ostatnia gra z serii Call Of Duty na pewno jest przystosowana typowo do multi playera, i single player podejrzewam że jest krótki, zresztą w nowych COD'ach autorzy kładą lachę na fabułę, czego nie można powiedzieć o FC3, także naprawdę polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones