PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704067}
7,7 10 042
oceny
7,7 10 1 10042
Far Cry 4
powrót do forum gry Far Cry 4

Ekranizacja

ocenił(a) grę na 8

Witam! Zastanawiam się czy gdyby miała powstać ekranizacja Far Cry 4 to kogo widzielibyście w obsadzie jako Pagan, Ajay, Willis itd. Chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat. Aha i tak zdaję sobie sprawę, że po katastrofie ekranizacji części 1 raczej już nic podobnego raczej nie powstanie (chyba, że w Bollywood), dlatego piszę GDYBY oraz ponieważ jestem ciekawy opinii innych.

ocenił(a) grę na 9
Eleodorn

Szczerze to w sumie ciężko mi znaleźć obsadę tym bardziej, że mało znam aktorów azjatyckich, ale ostatnio natknęłam się na plakat House of Cards i Kevin Spacey skojarzył mi się z Paganem.

Eleodorn

Może Mads Mikkelsen jako Pagan Min, aktor zawsze będzie mi się kojarzyć jako elegancki psychol z Hannibala, a te epitety pasują do antagonisty z Far Cry 4. Co do Ajay'a to może Steven Yeun (Glenn z The Walking Dead).

ocenił(a) grę na 10
Eleodorn

Pagan jest nie do zekranizowania

ocenił(a) grę na 9
7mari

Zgadzam się, Pagan Min choć postać wirtualna to na swój sposób postać genialna (choć negatywna) i ciężko byłoby ją "przerobić" dla aktora w realu. Te gesty, sposób poruszania się, sposób mówienia...to tak jakby ktoś chciał wcielić się w filmie fabularnym w Michaela Jacksona - niby coś tam będzie podobne ale dla prawdziwego fana niewykonalne :)

ocenił(a) grę na 8
Eleodorn

Pagan .... Może Kavin Spacey ...
Ajay ... Może jakiś żółtek ;)

użytkownik usunięty
Eleodorn

Willis - Tom Cruise

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones