PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704067}
7,7 10 072
oceny
7,7 10 1 10072
Far Cry 4
powrót do forum gry Far Cry 4

Jestem w trakcie przechodzenia misji ucieczka z więzienia i wszystko było dobrze do czasu gdy spadam z tych skał później nie mam dalej celu jak mogę to naprawić !? Proszę o pomoc !

ocenił(a) grę na 10
Szifo14

Jak to nie masz celu?Nie wyświetlają Ci się punkty z nowymi zadaniami na mapie?

cati8

Wyświetlają tylko poźniej jak spadne z tych skał to nie mam celu.

ocenił(a) grę na 8
Szifo14

Po tym jak wyjdziesz z celi skręć w lewo tam spadnie samobójca, dalej będzie wąskie przejście potem - uwaga - demon z shangri-la ( nie masz żadnej broni więc nawet nie próbuj walki) odwróć jego uwagę kamieniem idź dalej (wszystko na przykucu aby cię nie usłyszał - warto mieć umiejętność szybkiego przykucu) i przeszukaj teren, znajdziesz drut do kotwiczki przy jakimś ołtarzu. Wracaj do celi. Potem na prawo od celi otworzą się drzwi, przejdź przez nie i scenariusz się powtarza (gdyby demon cię zauważył nie walcz tylko wiej w stronę celi tam będziesz bezpieczny. Jak znajdziesz wszystkie elementy kotwiczki zejdź na dół w miejscu gdzie wcześniej spadł samobójca. Po całkowitym zejściu na dół jest już w miarę normalnie ale pojawią się zwykli przeciwnicy. Najważniejsze to nawet nie próbować walki dopóki nie dotrze się do wieży. Tam znajdziesz uzbrojenie - osobiście polecam z tego co tam znajdziesz PKMa, karabin szturmowy, chyba był tam granatnik no i skorpion, trochę hajsu i Mołotow. Potem nie powinno być już problemów ale wcześniej to pamiętaj: na przykucu z kamieniem w ręce!

Eleodorn

Nie musiałes mi tłumaczyć całęj misji ! :D Nie mam dalej celu tylko jak spadnę z tych skał.

ocenił(a) grę na 8
Szifo14

Przeszedłem to trzy razy na wszystkich etapach trudności: między easy a normalem nie ma różnicy, a hard się tym różni, że przeciwnicy łatwiej cię wykrywają. A no i iguul zadaje większe obrażenia, także łocz ałt! Iguul! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones