PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704067}
7,7 10 072
oceny
7,7 10 1 10072
Far Cry 4
powrót do forum gry Far Cry 4

...czy u was też wyświetlają się błędne komunikaty w języku PL np. gdy wsiadam do samochodu - "naciśnij E by uzyć lotni", lub podobne teksty np. o lodzi gdy latam właśnie lotnią ??? Zainstalowałem dostępne dotychczas łatki i nic to nie dalo...

RogerVerbalKint

U mnie pomimo instalacji mniej więcej 6 Gb patchy, do dziś w każdym pojeździe wyświetla się "Wciśnij E,aby zeskoczyć z lotni"...chyba nigdy tego nie poprawią ;)

ocenił(a) grę na 8
sadisticvalues

Oki - a już myślałem że to z moją wersją instalacyjną coś nie teges i miałem zamiar przeinstalować (ale pomimo że gram online bałem się o save'y)

ocenił(a) grę na 7
RogerVerbalKint

Serio o taką błahostkę pisałes posta, instalowałeś patche i chciales gre reinstallować? Przeciez ten komunikat czyta sie tylko jak sie go pierwszy raz w grze widzi :P Potem tylko wciska E.

dawid1420

Błahostka i nie błahostka, ale w końcu za coś płacimy Ubi spore pieniądze...
Ale masz tez rację, że potem już się nie zwraca uwagi... :)

ocenił(a) grę na 8
dawid1420

Pisałem - bo zastanawiałem się czy z moją grą jest coś nie tak - jeśli taka pierdoła nie działa, to coś jeszcze może nie działać i np. po przejściu 2/3 dowiem się że nie mogę kontynuować "bo cośtam" - mam grę PC-tową, kupioną w Empiku, nie zassaną z torrenta - wtedy bum nie pisał postów - ale jeśli wersja "dla ubogich umysłem" czyli konsolowa (co prawda 2 razy droższa działa) to dlaczego mam tego nie wymagać od legalnej wersji na PC ???

ocenił(a) grę na 8
dawid1420

P.S. no chyba że w konsolowej wersji (nie wiem - bo choć syn ma PS4, to wersji konsolowej bym nie kupił - bo w FPP-sy po prostu wolę grać dobrą gamingową myszą i klawiaturą nie zaś padem,( bo ten do tego się po prostu nie nadaje) też ten bug istnieje - bo jeśli tak to w grze za ponad dwie stówy to po prostu skandal...

ocenił(a) grę na 7
RogerVerbalKint

Oj uwierz mi, gorsze skandale były w jeszcze droższych grach ;) Batman Arkham Origins miał bug, który nie pozwolił ukończyć gry przez pewien czas. W Far Cry 4 nie zauważyłem nic poważniejszego poza czasami dziwnie odlatującymi na orbitę orłami oraz bugiem, o którym piszesz.

ocenił(a) grę na 8
dawid1420

Cóż o tym że bugi pojawiają się w grach PC-towych to ja akurat wiem, bo graczem PC-towym jestem od ponad 30 lat - sądziłem jednak że gry na konsole (które z kolei są o wiele tańsze od dobrego komputera, a tym bardziej gamingowego laptopa, którego akurat ja obecnie używam) kosztujące czasami ponad dwa razy drożej niż wersje PC-towe, są już dopracowane do perfekcji i w nich po prostu wszystko ma działać na 100%...

RogerVerbalKint

potwierdzam, u mnie jest dokładnie tak samo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones