PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704067}
7,7 10 072
oceny
7,7 10 1 10072
Far Cry 4
powrót do forum gry Far Cry 4

zapis gry

ocenił(a) grę na 10

witam dlaczego gra nie zapisuje saveów tylko cały czas trzeba grać od początku?

ocenił(a) grę na 10
xlandia1

musisz mieć wersje 1.3.0. najnowszy patch i cracka

ocenił(a) grę na 10
szefo21

mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie jak spolszczyć menu bo napisy mam polskie?

ocenił(a) grę na 10
xlandia1

Słyszałam, że w takim wypadku trzeba usunąć oryginalny folder save i kiedy wejdziesz już w grę to utworzy się nowy i już powinno działać.

ocenił(a) grę na 10
mandyS

i działa, dzięki

ocenił(a) grę na 8
xlandia1

A wie ktoś może dlaczego gra jakby nie nadąża ??
Sam początek gry mam dobiec do dzipa i odjechać z kierowcą wsiadam a kierowca siedzi, nic nie robi.Tak jakby siedział i czekał na mnie.

ocenił(a) grę na 10
Maverick0069

albo masz złą wersje gry albo za słaby komputer

ocenił(a) grę na 8
xlandia1

Nie no mam wersję wiadomo skąd, :D
Nie ze sklepu.
Komp mam aż nadto.
Gra chodziła płynnie na wysokich tylko byłem problem własnie z zapisem.
PO instalacji update 1.5
cienie ok savy ok natomiast z samą grą jest coś nie halo.

ocenił(a) grę na 10
Maverick0069

mi zanim gra poszła bez problemów musiałem pobrać gre 6 razy aż w końcu trafiłem na dobrą wersje

ocenił(a) grę na 8
xlandia1

i jaka to była wersja, poslesz na priv?

ocenił(a) grę na 10
myrkury

ściągnij wersję angileską żadnych rusków bo one nie działają.Wersja angielska plus polszczenie pluc patch 1.1 i powinno smigać

ocenił(a) grę na 8
xlandia1

wszystko chodzi ale gra się nie zapisuje, możesz coś poradzić

ocenił(a) grę na 10
myrkury

a cracka wgrałeś?

ocenił(a) grę na 8
ocenił(a) grę na 10
myrkury

musisz wgrać takiego który utworzy ci profil

ocenił(a) grę na 8
xlandia1

Ludzie kochani ta gra jest tak nafaszerowana błędami jak dobrza kasza skwarkami. Nie dość że save'y gdzieś sobie wyrzuca ot tak to teraz w czasie zapisuje gra przestaje działać, ciężkiej nerwicy już dostaje jak to cholerstwo odpalam, trójeczka o wiele fajniej chodziła.

ocenił(a) grę na 8
SCORPION60

to se k...rwa spatchowałem, wgrałem poprawkę oznaczoną 1.4 i prawie 11 godzin gry poszło się j....bać. Świetnie co. Problemy techniczne tej gry zaczynają mnie tak irytować że nie wiem co poradzić. Podpowiedzcie mi coś zanim szlak mnie trafi. Patch 1.3 dobrze działa do ACT 2 bo później podczas zapisu wyrzuca do windowsa.

mandyS

Mi niestety z tym zapisem nie pomogło ;(,znasz może jeszcze jakiś patent na to?,z góry dzięki ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones