PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611197}

Final Fantasy XII

Fainaru Fantajī XII
7,9 681
ocen
7,9 10 1 681
Final Fantasy XII
powrót do forum gry Final Fantasy XII

Wspaniała końcówka

ocenił(a) grę na 8

Gra ma czasem momenty dłużyzny, ale końcówka jest fenomenalna, serce staje :D. Naprawdę nie rozumiem jak ta gra może być gorzej oceniana od FFX, gdzie przychodzi nam grać najbardziej wkurzającą postacią w historii gier video - Tidusem, no ale cóż. W każdym razie choćby dla finału tej wdzięcznej, niemal klasycznej dla FF historii warto zagrać w FF XII, polecam.

ocenił(a) grę na 8
Bafn

Jakie dłużyzny? Jeśli chodzi o długość fabuły to akurat jest jednym z najkrótszych Finali w historii (pomijam pierwsze odsłony, od czwórki w dół). Podobnie z zakończeniem - zdecydowanie jedne z najsłabszych w serii.

A jeśli chodzi o Tidusa, to rzeczywiście do pewnego momentu miałka postać, ale po pewnym zwrocie akcji, jego postać nabiera tragicznego wymiaru i już trochę inaczej się go odbiera. A Vaan? To dopiero ciotas, bodajże największa pała w historii FF (chyba tylko Butz z FFV go przebija). Reszta postaci też raczej kiepska. Tylko Balthier (mój faworyt) i Basch dali radę. No i czarne charaktery też całkiem nieźle nakreślone...

A zagrać oczywiście warto. Final jest świetny. Nie na darmo spędziłem przy nim 154 godziny dłubiąc wszystko, co tylko się da. Polecam !!

ocenił(a) grę na 8
Grifter

No nie wiem, dużo bardziej wolę Vaana od Tidusa i tego typu momentów, przy których chce się uciekać ze wstydu https://www.youtube.com/watch?v=-5FTJxfV3pc

ocenił(a) grę na 8
Bafn

Ma śmiech jak świnia kaszel. Tak, pamiętam tą scenę. Ale gwizdał już lepiej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones