PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767504}
8,5 1 291
ocen
8,5 10 1 1291
Forza Horizon 3
powrót do forum gry Forza Horizon 3

9. cud świata

ocenił(a) grę na 9

Jedna z najbardziej kompletnych i kompetentnych ścigałek wszechczasów. Obłędna oprawa graficzna, nie ustępująca jej oprawa muzyczna przy której aż chce się jechać, 350 aut, satysfakcjonujący model jazdy, który zadowoli zarówno fanów zręcznościowek, jak i nieco symulacyjnego podejścia. Możliwość prowadzenia tytułowego festiwalu, wspaniała i różnorodna Australia do przemierzenia. Gry z serii Forza były jednymi z niewielu, których, jako właściciel PS4, zazdrościłem posiadaczom Xbox One. Jednak obecnie posiadacze PC z Win10 mogą się cieszyć jedną z najlepszych serii, dotychczas ekskluzywnych na konsolę Microsoftu. A jeśli ktoś posiada kierownicę to frajda z grania wzrasta niebotycznie. Forza Horizon 3 była jedną z kilku gier (obok ETS2, Project CARS czy Assetto Corsa) dla których kupiłem Logitech G29. Dawno temu zagrywałem się w ścigałki, jak chociażby Need for Speed: Most Wanted, jednak od dawna gry samochodowe nie sprawiają mi takiej satysfakcji jak kiedyś. Czułem po prostu, że gram a nie faktycznie jadę. Z kierownicą to inna para kaloszy.

sebogothic

Grałeś na PC??

ocenił(a) grę na 8
sebogothic

Ta gra ma zerowy poziom trudności. Auta same wpychają się do garażu. Fabuły nie ma żadnej tylko pojedyncze obszary na mapie. Oprawa i jeżdżenie autami sprawia frajdę, ale ta gra nie stawia żadnych wyzwań. Powinni wprowadzić drugi tryb, w którym trzeba się mocniej postarać, aby jakąś fabułę pchać do przodu i móc zdobywać nowe samochody.

sebogothic

Lepiej zagrać w to czy odrazu w czwórkę??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones