PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767504}
8,5 1 291
ocen
8,5 10 1 1291
Forza Horizon 3
powrót do forum gry Forza Horizon 3

Ktoś mi powie gdzie można kupić tą grę w wersji na peceta?

Premiera była a na Allegro ani nigdzie indziej nie widzę żeby dało się to kupić. Wszędzie są wersje na XSHITa...

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Niestety, gry z xone na pc Microsoftowi zachciało się sprzedawać tylko poprzez ich sklep dostępny tylko z poziomu systemu, i tylko dla windy dziesiątki. Tak żeby trudniej dostępna była i z cały czas wysoka ceną

AdrianQ

Ile kosztuje wersja PC? Pytam bo dopiero będę kupował nowego kompa z Windowsem 10...

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Na tym microsoft store widnieje... 240. Ale zrobili cos takiego ze jesli sie kupi wersje z xboxa (na alegro najtaniej 180 narazie) to wtedy wersje pc mozemy sciagnac za darmo, takie kombinacje, trzeba upewnić się u sprzedawców. A że M$ to idioci to nie dali pudełkowej wersji PC..

AdrianQ

240 zł za wirtualną grę na PC? Jezu co tu się od****dala.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Na tym zakichanym steamie wszystkie nowosci po tyle są

AdrianQ

Nie jestem na bieżąco bo dopiero nowego kompa kupuje.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Często są promocje, ja przed nowym rokiem kupiłem Horizona 3 za 155,60 zł na Microsoft Store. Dzień wcześniej licytowałem kod z Xboxa na allegro, za 200 złotych, dobrze, że ktoś mnie przebił :p

ocenił(a) grę na 7
AdrianQ

Nie, musisz kupić w Win Store, żeby było na Xklocku i PC dostępne.

ocenił(a) grę na 10
rascal0pl

Albo pudelkową/cyfrową wersje xboxową chyba

ocenił(a) grę na 7
AdrianQ

Nie :)
W taki sposób działa tylko i włącznie jeśli kupione jest przez Sklep Windows. Tyczyć się to będzie wszystkich innych gier działających na podobnej zasadzie co Forza.

ocenił(a) grę na 10
rascal0pl

No to już utrudnili dostęp do tej gry totalnie. A w tym ich sklepie nie będe mówic jakie ceny są.. Taką genialną gre i przez takich pajaców trzeba sobie odpuścic

AdrianQ

Czyli nie ma co kupować pudełkowej wersji gry (dostępnej na allegro) bo i tak nie zagram, jeśli wcześniej nie kupiłem w sklepie windows?

ocenił(a) grę na 9
cable_Guy

Pudełkowa wersja gry jest wyłącznie dla Xbox One i daje ona możliwość grania jedynie na xbox one. Wersja cyfrowa Forzy Horizon 3 (zakupiona bezpośrednio w sklepie MS Store bądź jako kod/kupon) będzie działać zarówno na PC jak i na konsoli.

Pewnie zdążyłeś dowiedzieć się o tym na własną rękę, ale i tak zostawiam to info na potomnych :)

STAMiNA

Na allegro się pojawiła Forza do kupienia - będę to kupował!
http://allegro.pl/forza-horizon-3-pc-pl-win-10-24-7-gwar-i6720311415.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones